Προς το περιεχόμενο

Παραγγελεια κιθαρας απο thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια παραγγειλα μια κιθαρα απο .thomann πριν απο λιγο και θελω να μου πει καποιος πως εξελισσεται η παραγγελεια....

Αν δηλαδη για παραδειγμα αυτοι με παρουν τηλεφωνο για να διαπιστωσουν αν οντως ισχυει, και θελω να μαθω πως θα πληρωσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εκανες οντως την παραγγελια, τοτε εχεις ηδη πληρωσει:P.

 

Εκτος αν πληρωσεις με εμβασμα, οποτε λογικα θα επικοινωνησεις με καποιον ανθρωπο του θωμα.

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις εχω ηδη πληρωσει, ..εν τω μεταξυ δεν ξερω και καλα αγγλικα και αυτο ειναι λιγο που με προβληματιζει για το πως θα συνενοηθω.. ??? ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις εχω ηδη πληρωσει, ..εν τω μεταξυ δεν ξερω και καλα αγγλικα και αυτο ειναι λιγο που με προβληματιζει για το πως θα συνενοηθω.. ??? ??? ???

 

Οταν κανεις την παραγγελια, δινεις αριθμο καποιας πιστωτικης καρτας. Εκτος αν διαλεξεις να πληρωσεις με εμβασμα στην τραπεζα(προεπιλεγμενη επιλογη).

Στην πρωτη περιπτωση, της καρτας, θα ζητηθηκε αριθμος της καρτας. Αν εδωσες τετοιον αριθμο, τοτε η χρεωση θα γινει εκει.

 

Αν οχι, τοτε επελεξες το εμβασμα. Σε αυτη την περιπτωση, οταν η παραγγελια σου "φτασει" σε καποιον υπαλληλο, θα επικοινωνησουν μαζι σου, για να λεπτομερειες.

Το καλυτερο που μπορεις να κανεις, ειναι να παρεις καποιον φιλο που ξερει καλα αγγλικα, και να διαβασετε παρεα το faq του θωμα (http://www.thomann.de/gr/faq_2.html).

θα λυθουν πολλες σου αποριες.

 

Αυτα :)

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου