Προς το περιεχόμενο

Μια άποψη για τα "χαμένα" κεκτημένα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

O aggelos αν δεν κανω λαθος αναφερεται στη δημιουργια ενας συστηματος αξιολογησης στο smart noiz, οχι εδω.

ναι, για τις αγγελιες μιλαω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιμένεις για κάτι που δεν έχεις δίκιο. Εάν θέλω να αγοράσω κάτι από τον WilliamSats, πως θα το δώ εγώ που μένω στην Αθήνα στη Ρόδο που μένει ο Βασίλης?

Ατυχές παράδειγμα, συμμετέχετε και οι δύο ενεργά και καθημερινά, έχετε ανταλλάξει κουβέντες,

δεν θα ρίσκαρε κανείς σας κάποια ''πονηριά'' ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχές παράδειγμα, συμμετέχετε και οι δύο ενεργά και καθημερινά, έχετε ανταλλάξει κουβέντες,

δεν θα ρίσκαρε κανείς σας κάποια ''πονηριά'' ;)

 

 

+1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ 100% και συνυπογράφω όσα έγραψε ο aggelos_blues.

Όσο κι αν εκτιμώ τον κόπο των ανθρώπων που στήνουνε και συντηρουνε το noiz.gr

και τους ευχαριστώ γι' αυτό, για μένα μειωθηκε κατακόρυφα το ενδιαφέρον μου για το site

λόγω της απουσίας αξιολογήσεων/feedback.

Πρέπει (αν και δεν μου αρέσει καθόλου) να κάνουμε ένα διαχωρισμό:

Η απουσία αξιολογήσεων/feedback δεν ενοχλεί ΜΟΝΟ όσους μένουν εντός Αττικής.

Για μας τους υπόλοιπους "επαρχιώτες" που κανουμε αγοραπωλησίες μέσα από το noiz.gr

το "πέρνα να το δεις", "δεκτός κάθε έλεγχος" και "χέρι-χέρι" είναι έννοιες απλά ΑΔΥΝΑΤΕΣ

και ο μόνος λόγος "εμπιστοσύνης εξ αποστάσεως" είναι μερικές θετικές αξιολογήσεις ...

Ευχαριστώ.

συμφωνω....εγω συντομα θα κανω μια ανταλλαγη που καθηστερησε για διαφορους λογουσ...ο μονος λογος που εμπιστευομαι τον "αλλο" ειναι γιατι ημουν τυχερος και πριν κλεισει το νοιζ ειχα ριξει μια ματια στο φιντμπακ του...πλεον δεν θα ξερουμε αν πρεπει να εμπιστευτουμε τον αλλον ακομα και αν η ανταλλαγη γινει χερι με χερι γιατι μερικεσ φορες η ανταλλαγη γινετε οχι σε καποιο σπιτι οπου θα μπορουσαμε να δοκιμασουμε τι ανταλλαζουμε...ας επαναφερθουν τα φιντμπακ..

Ακομα οσο αφορα τις αγγελιες ..θα επρεπε οπως ειπαν μερικοι να υπαρχει η δυνατοτητα επικοινονιας με ιμειλ καθως πολλοι δεν κοιτανε καθολου τα ιμειλ τουσ (εγω πχ) η τα κοιτανε μια φορα τον μηνα...η επικοινωνια με πμ θα ηταν πιο αμεση,πιο ευκολη...ελπιζω να μην κουρασα τους παντες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω....εγω συντομα θα κανω μια ανταλλαγη που καθηστερησε για διαφορους λογουσ...ο μονος λογος που εμπιστευομαι τον "αλλο" ειναι γιατι ημουν τυχερος και πριν κλεισει το νοιζ ειχα ριξει μια ματια στο φιντμπακ του...πλεον δεν θα ξερουμε αν πρεπει να εμπιστευτουμε τον αλλον ακομα και αν η ανταλλαγη γινει χερι με χερι γιατι μερικεσ φορες η ανταλλαγη γινετε οχι σε καποιο σπιτι οπου θα μπορουσαμε να δοκιμασουμε τι ανταλλαζουμε...ας επαναφερθουν τα φιντμπακ..

Ακομα οσο αφορα τις αγγελιες ..θα επρεπε οπως ειπαν μερικοι να υπαρχει η δυνατοτητα επικοινονιας με ιμειλ καθως πολλοι δεν κοιτανε καθολου τα ιμειλ τουσ (εγω πχ) η τα κοιτανε μια φορα τον μηνα...η επικοινωνια με πμ θα ηταν πιο αμεση,πιο ευκολη...ελπιζω να μην κουρασα τους παντες

συμφωνω προφανως, αλλα περιμενω οπως και εσυ πιστευω την απαντηση στο ερωτημα που εθεσα: τι εμποδιζει στο να επανελθει η αξιολογηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχές παράδειγμα, συμμετέχετε και οι δύο ενεργά και καθημερινά, έχετε ανταλλάξει κουβέντες,

δεν θα ρίσκαρε κανείς σας κάποια ''πονηριά'' ;)

Σε είχα και για έξυπνο... Σβυσε 2 γνωστά ονόματα και βάλε 2 άγνωστα... Απλά στη θέση του Αγγελου βάλε οποιονδήποτε Αθηναιο... και θα καταλάβεις το παράδειγμα μου

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά στη θέση του Αγγελου βάλε οποιονδήποτε Αθηναιο... και θα καταλάβεις το παράδειγμα μου

Μα το θέμα είναι οτι ο Άγγελος δεν είναι στην Αθήνα. Δεν έχει την ίδια ευκολία και ευκαιρίες να

κάνει συναλλαγές χωρίς feedback, πολύ δύσκολα θα βρεί ενδιαφερόμενο στην περιοχή του.

Ο Αθηναίος αν διστάζει να αγοράσει απο κάποιον στην επαρχία, αργά ή γρήγορα θα βρεί κάτι

αντίστοιχο και στην Αθήνα όπου θα μπορέσει να το δει. Σκέψου το ποσοστό των αγγελιών απο

Αθήνα, το feedback δεν αφορά όλους το ίδιο.

Σε είχα και για έξυπνο...

Δεν υποστήριξα ποτέ κάτι τέτοιο... :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω και εγω απολυτα με τον Αγγελο.. Καλο θα ηταν ενα ειδος ψηφοφοριας ωστε να αποφασισουμε συλλογικα αν οχι ολα , ενα μεγαλο ποσοστο των μελων για το αν θελουμε την υπαρξη του feedback στο προφιλ μας..

 

ας πουμε οτι θα υπαρχει ενα χρονικο οριο 10-15 ημερων ωστε να υπαρχει ενας ικανοποιητικος αριθμος ψηφων για να δειτε κ πραγματικα τι θελουν τα μελη απ το site..

 

συγχαρητηρια για τα ανανεωμενα γραφικα και γενικα ολο το περιβαλλον..

παρακαλω θερμα και εγω να λυθει το θεμα με το feedback για αν και δεν ειχα τπτ ιδιαιτερο ηταν το βασικοτερο κριτιριο για να αγορασο κατι απο επαρχεια..

 

φιλικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ας μην το παραζαλίζουμε.

Το forum καλά είναι έτσι,

απλά, αν αυτοί που στήνουν το site των αγγελιών

μπορούν να προσθέσουν αξιολογήσεις,

θα ήταν καλό.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου