Προς το περιεχόμενο

Μια άποψη για τα "χαμένα" κεκτημένα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

εμένα το μόνο που με χαλάει (πολύ) ειναι σχετικό με τις αγγελίες και ειναι η επικοινωνία μεσω pm που δεν υπαρχει πλεον.

 

δεν ξέρω αν υπάρχει δυνατότητα να μπουν μηνυματα και στο smart.noiz.gr

 

 

ολά τα άλλα οκ

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην ξεχνάμε πάντως οτι ο Ιμπεης ζει από τα feedback και τις συναλλαγές ενώ ο Noiz όχι

Ναι αλλά εδώ μιλάμε ως χρήστες και όχι ως φορείς της υπηρεσίας. Στο ebay έχεις και το

dispute του paypal, εδώ δεν έχεις τίποτα.

Με το εκτέθηκες εννοούσα οτι φάνηκε να βαρέθηκες με την συζήτηση, επειδή ξεκίνησες με ''ρε συ''

Το κουράσαμε το θέμα, βαρέθηκα και εγώ, αποχωρώ για μπύρα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης έχω δει και εγώ στην πράξη ότι υπάρχουν άδικες αρνητικές αξιολογήσεις (πχ μου εβαλαν αρνητικη αξιολογηση αν και η συναλλαγη εγινε κανονικότατα) και σίγουρα εχουν γίνει διαφορα τετοια σε πολλα ατομα στο site και μετα οι αδικημένοι απευθύνθηκαν στον διαχειριστή της σελίδας ο οποίος έφτασε στα όρια του. Παρόλα αυτα όμως θεωρω πως οταν κάποιος αναλαμβάνει το δύσκολο έργο της διαχειρησης ενος site, οφειλει να διευθετει τέτοια θέματα και να τους δίνει λιγη σημασία. Κατανοώ ότι αυτό ειναι δυσκολο και κουραστικό, όμως πιστεύω οτι ετσι πρεπει να γινεται

ρε Άγγελε τι κάθεσαι και τ ανακατεύεις αφού την απάντηση την έχεις δώσει ήδη μόνος σου.

Οι άνθρωποι εδώ αποφάσισαν να απαλλαγούν από αυτό το μπελά των αξιολογήσεων και με τη δημιουργία του ανεξάρτητου σάιτ να γλυτώσουν και από από την όποια ευθύνη του τι γίνεται στο πάρε-δώσε. Στο ιμπέη οκ μπορεί να γίνεται αλλιώς, αλλά κι αν εδώ θέλουν να το παίξουν χρυσή ευκαιρία είναι δικαίωμα τους..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε πολυ τον yameth για την απαντηση του. και ελπιζω να ακουστηκαμε.. θα περιμενουμε αλλαγες που να βοηθανε τους ανθρωπους που χειριζονται το noiz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε Άγγελε τι κάθεσαι και τ ανακατεύεις αφού την απάντηση την έχεις δώσει ήδη μόνος σου.

Οι άνθρωποι εδώ αποφάσισαν να απαλλαγούν από αυτό το μπελά των αξιολογήσεων και με τη δημιουργία του ανεξάρτητου σάιτ να γλυτώσουν και από από την όποια ευθύνη του τι γίνεται στο πάρε-δώσε. Στο ιμπέη οκ μπορεί να γίνεται αλλιώς, αλλά κι αν εδώ θέλουν να το παίξουν χρυσή ευκαιρία είναι δικαίωμα τους..

 

ναι οντως ειναι οπως τα λες. ομως ελπιζω... ελπιζω σε κατι το οποιο να εχει νοημα η γνωμη των πολλων. καποτε το λεγανε δημοκρατεια  ??? ??? ??? και εγω στην ιστορια το εμαθα, δεν το εχω δει στην ελλαδα ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω και γω με τον αγγελο και τους υποστηρικτες του ;D ;D

 

αν και δε βλεπω με ποιο τροπο θα επανελθουν οι θετικες-αρνητικες ψηφοι,ας περιμενουμε να δουμε τι θα κανει γιαυτο η διαχειριση

 

παντως μπορει καποιος υπευθυνα να απαντησει γιατι διαχωριστηκαν οι αγγελιες?με πειστικα επιχειρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω και γω με τον αγγελο και τους υποστηρικτες του ;D ;D

 

αν και δε βλεπω με ποιο τροπο θα επανελθουν οι θετικες-αρνητικες ψηφοι,ας περιμενουμε να δουμε τι θα κανει γιαυτο η διαχειριση

 

παντως μπορει καποιος υπευθυνα να απαντησει γιατι διαχωριστηκαν οι αγγελιες?με πειστικα επιχειρηματα

τα επιχειρηματα οντως ουτε εμενα με καλυπτουν. αυτο που ειπαν το διαβασες. για να μην φορτιζεται το forum. δεν μπορω να καταλαβω το πως αλλα τι να κανουμε. τωρα το εκαναν ετσι. τουλαχιστον ας γινουν καλυτερα τα υπολοιπα...

αν και θα μπορουσε να μπει ενα λινκ το οποιο να ενωνει αμφιδρομα τα 2 site. μπερδεμα μου φαινεται περισσοτερο απο οτι το παλιο noiz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Διαβάστε λίγο πριν γράφετε ρε παιδιά... Για όλα υπάρχουν απαντήσεις και έχουν συζητηθεί και απαντηθεί διεξοδικά μέσα στο φόρουμ. Ακόμα και για τους δυσαρεστημένους και κατατρεγμένους.

Εχω ανοίξει ένα σχετικό θέμα για όσους έχουν να προτείνουν κάτι. Οχι όμως για στείρα γκρίνια.

Η κουβέντα θα γίνει εκεί. Σε αυτό εδώ δεν θα απαντήσω στο εξής.

 

Υ.Γ. Δεν αφήνετε την καημένη τη δημοκρατία ήσυχη;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου