Προς το περιεχόμενο

Μια άποψη για τα "χαμένα" κεκτημένα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια τοποθετηση στα γρηγορα και απο μενα!

αλλη μια φορα βεβαια θα πω τα ιδια που εχω πει καμποσες φορες!

ελπιζω σε κατι το οποιο να εχει νοημα η γνωμη των πολλων. καποτε το λεγανε δημοκρατεια  ??? ??? ??? και εγω στην ιστορια το εμαθα, δεν το εχω δει στην ελλαδα ;D

ποια δημοκρατια καλε μου ανθρωπε?τι σχεση εχει η δημοκρατια με αυτη τη κουβεντα?

και στην τελικη, δεκα μερες που εχει πεσει το σαιτ τρεξαμε εμεις οσο ετρεξε ο γιαμεθ?

με ποια λογικη ζηταμε απο καποιον να κανει ολη τη λαντζα και μετα να μας ρωτησει για το που θα τοποθετησει τα πιατα στο ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ?

 

για την ιστορια (παροτι υπαρχει το θεμα των 156 σελιδων που τα εχουμε ξαναπει)απλα και εγω πιστευω πως οι αξιολογησεις ειναι πολυ πολυ χρησιμες και πως κακως εφυγαν οι αγγελιες απο τον κορμο του νοιζ.

παρ ολα αυτα, καταλαβαινω το ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ.

πως με το να αλλαξουν τα πραγματα εδω μεσα, δεν μου παταει κανεις τα δημοκρατικα μου δικαιωματα!

οποτε, ας το δουμε ολοι πιο χαλαρα, ας περιμενουμε τα πραγματα να μπουν στην σειρα τους,στο ενδιαμεσο ας κανουμε οποιες προτασεις εχουμε μπας και αλλαξει κατι προς το καλυτερο και βλεπουμε....!

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ναι οντως ειναι οπως τα λες. ομως ελπιζω... ελπιζω σε κατι το οποιο να εχει νοημα η γνωμη των πολλων. καποτε το λεγανε δημοκρατεια  ??? ??? ??? και εγω στην ιστορια το εμαθα, δεν το εχω δει στην ελλαδα ;D

 

Εχεις μπερδευτει λιγακι,δημοκρατια αξιωνει καποιος οταν ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΕΙ οικονομικα,εργασιακα και κοινωνικα σε καποιο κρατος,οργανισμο κτλ,εδω ειναι ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ YAMETH και απλα μας ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ,αρα δεν τιθεται θεμα δημοκρατιας (αυτο αλλωστε ισχυει σε ΟΛΑ τα φορουμ),αν σου αρεσουν οι κανονες που θετει ( ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ κανονες) μενεις,αν οχι φευγεις,τοσο απλα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις μπερδευτει λιγακι,δημοκρατια αξιωνει καποιος οταν ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΕΙ οικονομικα,εργασιακα και κοινωνικα σε καποιο κρατος,οργανισμο....

Παλιοφασίστα Superfunk....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειμαστε εμεις οι φασιστες.Σκληροι... ;D

Δεν είμαστε εχθροί ούτε κρυφομασώνοι.

Έχετε αρχίσει να με μπερδεύετε εσείς εκεί στο Noiz...μήπως είστε και στη λέσχη Μπίντελμπεργκ? ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις μπερδευτει λιγακι,δημοκρατια αξιωνει καποιος οταν ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΕΙ οικονομικα,εργασιακα και κοινωνικα σε καποιο κρατος,οργανισμο κτλ,εδω ειναι ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ YAMETH και απλα μας ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ,αρα δεν τιθεται θεμα δημοκρατιας (αυτο αλλωστε ισχυει σε ΟΛΑ τα φορουμ),αν σου αρεσουν οι κανονες που θετει ( ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ κανονες) μενεις,αν οχι φευγεις,τοσο απλα.

 

αν και οντως δεν τιθεται θεμα δημοκρατιας σε ενα φορουμ,μαλλον εχεις μπερδευτει και συ λιγο σχετικα με τον ορισμο της δημοκρατιας που εδωσες παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και οντως δεν τιθεται θεμα δημοκρατιας σε ενα φορουμ,μαλλον εχεις μπερδευτει και συ λιγο σχετικα με τον ορισμο της δημοκρατιας που εδωσες παραπανω

 

Εχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο,ξεχασα οτι στη χωρα μας δημοκρατια σημαινει κανω οτι μου γουσταρει οποτε μου γουσταρει και δε δινω λογαριασμο σε κανενα.

 

Δεν θα επαναλειφθει.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη αλλα νομιζα οτι ειναι ενα φορουμ για ολους τους μουσικους που ενδιαφερονται να συζητησουν μεταξυ τους και να προτεινουν ο ενας στον αλλο. δεν ηξερα οτι ηταν σπιτι καποιου.......

 

Και στο τελευταιο μηνυμα σου SF στα λογια μου ερχεσαι οποτε τζαμπα μου την ειπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου