Προς το περιεχόμενο

Αγορά ενισχυτή



Προτεινόμενες αναρτήσεις

¶ν είχατε όσα λεφτά θέλατε (τα όνειρα είναι τζάμπα δεν κοστίζουν!!!) τι μάρκα ενισχυτή θα αγοράζατε; Εκτώς από την επιλογή σας θα μπορούσατε να βάλετε μοντέλο και κάποιο link για να δούμε το εργαλείο που σας αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α) Λείπει η ENGL ,θα έπρεπε να σε κρεμάσουμε.

Β) Λείπουν οι Koch,άρα τη κρεμάλα δε τη γλυτώνεις.

Γ) βάλε και Orange

Δ) Πού ναι οι boutique?(soldano,rivera,bogner)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως ρομαντικός χεβιμέταλλος έναν ευσεβή πόθο εχω...

http://www.mesaboogie.com/Product_Info/Rectifier_Series/Triple_Rectifier/triple_rectifier.html

Οχι ότι θα με χάλαγε να είχα μαζί με αυτόν και έναν Marshall, έναν Krank, έναν Engl, έναν VHT, έναν Bogner, έναν Randall, έναν Orange, έναν Genz Benz, έναν Rivera, έναν Budda...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fender αλλα αυτον http://www.musiciansfriend.com/product/EVH-5150-III-HD-Guitar-Amp-Head?sku=481477

 

Αν και δεν ειμαι fan του EVH ο συγκεκριμενος συνδιαζει και καθαρα fender αλλα και βρωμικα που φερνουν σε marshall (Απ'οτι εχω ακουσει απο youtube δηλαδη...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι άλλη ψηφοφορία χωρίς "ΔΞ/ΔΑ" (δεν ξέρω - δεν απαντώ) και χωρίς "ΑΛΛΟ". Οι Crate πού είναι; Oι Ampeg; (NAI, βγάζουν και ενισχυτές κιθάρας και ΝΑΙ, λίγοι κι εκλεκτοί κιθαρίστες παίζουν και με τους λαμπάτους ενισχυτές μπάσου τους). Οι Matamp; Οι Cornford; Torres, Epiphone, Bad Cat, Matchless, VHT, Rivera, Diesel, ΤΗD, Dumble (αν υποθέσουμε ότι κάποιος έχει τα λεφτά και τα μέσα για να προμηθευτεί τον τελευταίο...)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου