Προς το περιεχόμενο

Συμπεριφορά στο φόρουμ


arpegios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με φιλική διάθεση παρατηρώ ότι υπάρχει από κάποια μέλη μιά συνήθεια να χαραχτηρίζουν αβασσάνιστα πρόσωπα ίσως επειδή δεν αντέχουν τη διαφωνία εκτός και αν δεν αναγνωρίζουν στους άλλους το δικαίωμα της διαφωνίας.

Αν συμβαίνει πράγματι κάτι τέτοιο τότε υπάρχει πρόβλημα συμπεριφοράς.

Είναι το μόνο εύκολο να ζητάει κάποιος το "εύκολο" και το "απλό".Ας κάτσει όμως κάποια στιγμή ο ίδιος[παίρνοντας τη κιθάρα του για παράδειγμα να παίξει "εύκολα και απλά".Οχι μόνο λόγια και θεωρίες περί "ξύλινου λόγου" και περί"περίεργης αντήληψης των νέων".Παίξε φίλε ένα "μπλουζ" που να με αγγίξει "σκέτα,γυμνά,αστόλιστα,ΑΒΑΣΑΝΙΣΤΑ".

Παίξε όχι μόνο για τη πάρτη σου αλλά για να με πάρει.Κάντο.Είναι πολύ βολικό να αγορεύεις["μίλα απλά"]αλλά και πολύ σπάνιο το να μπορείς να το εφαρμόζεις εσύ ο ίδιος στη πράξη.

Τέλος με πολύ δόση χαμόγελου φίλε αntoin z αν με υποχρέωναν[λόγω κατεδάφισης]να διαλέξω ανάμεσα στο να βασανίζω[απλά] ή στο να βασανίζομαι[έστω σύνθετα]θα προτιμούσα ασφαλώς το δεύτερο και θα άφινα σε άλλους την ευχαρίστηση του πρώτου.Τόσο ΑΠΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Quiz:

 

Ποιος moderator, από τότε που έγινε moderator, παραμονεύει για posts που περιέχουν "ευαίσθητες" για τη δική του αντίληψη, οπτική, αισθητική κτλ. λέξεις ή απόψεις και συμπεραίνει πράγματα που πιθανά να είναι άσχετα από το σκοπό που είχε το post να θίξει, θυμίζοντας ώρες - ώρες το ανέκδοτο με το γρύλλο??

 

ΗΜΑΡΤΟΝ.

 

Αν δεν μας αρέσει μια ιδέα, λέμε απλά "δεν μου αρέσει η ιδέα σου". Τα κόμπλεξ (?) μας ίσως μπορούμε να τα βγάζουμε στο forum που πρότεινε ο arpegios (για να κάνουμε και λίγο πλάκα). Και να πει κανείς ότι πρότεινε τίποτα το τόσο τρομερό το παιδί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quiz:Ποιος moderator' date=' από τότε που έγινε moderator, παραμονεύει για posts που περιέχουν "ευαίσθητες" για τη δική του αντίληψη, οπτική, αισθητική κτλ. λέξεις ή απόψεις και συμπεραίνει πράγματα που πιθανά να είναι άσχετα από το σκοπό που είχε το post να θίξει, θυμίζοντας ώρες - ώρες το ανέκδοτο με το γρύλλο??[/quote']

 

Αυτό το quiz είναι εύκολο (έχει μόνο τρεις πιθανές απαντήσεις). Κάτσε να σου πω εγώ ένα πιο δύσκολο quiz:

 

Ποιος μέλος του noiz, από τότε που έγινε μέλος του noiz, παραμονεύει για posts που περιέχουν "ευαίσθητες" για τη δική του αντίληψη, οπτική, αισθητική κτλ. λέξεις ή απόψεις και συμπεραίνει πράγματα που πιθανά να είναι άσχετα από το σκοπό που είχε το post να θίξει, θυμίζοντας ώρες - ώρες το ανέκδοτο με το γρύλλο??

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κάτσε να σου πω εγώ ένα πιο δύσκολο quiz:

 

Ποιος μέλος του noiz' date=' από τότε που έγινε μέλος του noiz, παραμονεύει για posts που περιέχουν "ευαίσθητες" για τη δική του αντίληψη, οπτική, αισθητική κτλ. λέξεις ή απόψεις και συμπεραίνει πράγματα που πιθανά να είναι άσχετα από το σκοπό που είχε το post να θίξει, θυμίζοντας ώρες - ώρες το ανέκδοτο με το γρύλλο??[/quote']

 

 

Αυτό είναι όντως πιο δύσκολο, αισίως το νόιζ έφτασε τα 2160 μέλη...

 

Αν το βρεις πάντως, μπορείς -αφού διαβάσεις όλα τα posts του- να γράψεις ένα κατεβατό, καταλήγοντας για το ποιος πραγματικά είναι αυτό το μέλος, τι πραγματικά ήθελε να πει σε όλα αυτά τα post (και που μόνο εσύ μπόρεσες να καταλάβεις) και επίσης, αν ο πραγματικός λόγος που γράφτηκε μέλος ήταν για παραπλανητικούς - διαφημιστικούς σκοπούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια apos και θερμά συγχαρητήρια eyeprotokol!!!!Το μήνυμα το πήρα.Κανένα πρόβλημα.

Δικό σας το γήπεδο δική σας η μπάλα δικός σας κι ο ρέφερυ.

Δικό σας σε τελευταία ανάλυση και το Noiz.

Το μόνο που δε ξέρω είναι αν συμφωνούν και τα υπόλοιπα μέλη [άσχετα αν συμμετέχουν ή όχι]σχετικά με το τρόπο που υποδέχεστε και μεταχειρίζεστε γενικά τα νέα μέλη.Ελπίζω και εύχομαι όχι όπως εμένα.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια apos και θερμά συγχαρητήρια eyeprotokol!!!!Το μήνυμα το πήρα.Κανένα πρόβλημα.

Δικό σας το γήπεδο δική σας η μπάλα δικός σας κι ο ρέφερυ.

Δικό σας σε τελευταία ανάλυση και το Noiz.

Το μόνο που δε ξέρω είναι αν συμφωνούν και τα υπόλοιπα μέλη [άσχετα αν συμμετέχουν ή όχι]σχετικά με το τρόπο που υποδέχεστε και μεταχειρίζεστε γενικά τα νέα μέλη.Ελπίζω και εύχομαι όχι όπως εμένα.-

 

Προσωπικά μιλώντας' date=' σου δηλώνω [b']ρητά[/b] πως ό,τι έγραψα στο συγκεκριμένο thread δεν είχε καμία -μα καμία - μα καμία - σχέση με σένα... Δεν καταλαβαίνω καν πως συμπέρανες κάτι τέτοιο από τα γραφόμενά μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LEYLA, τι είναι αυτά που λες; Τίποτε από ότι έγραψα δεν αναφερόταν σε 'σένα.

 

APOS, αυτό που εννοούσα είναι ότι δεν κάνω τίποτε περισσότερο από ότι κάνουν όλα τα άλλα μέλη: συμμετέχω στις συζητήσεις που με ενδιαφέρουν, απαντώ στα θέματα που με τσιγκλίζουν, ενοχλούμαι για λέξεις που θεωρώ "ευαίσθητες". Το δικό μου το quiz είναι δύσκολο διότι όλοι το ίδιο κάνουν. Αν έχεις καμία αμφιβολία, γράψε σε ένα ποστ ότι ο SRV είναι κολοκύθας και περίμενε την οργή του βορά. :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Stevie Ray είναι κολοκύθας!

 

Ωχ, μια και μπήκες στη λίστα των μελοθανάτων :) :) τουλάχιστον πριν σε χάσουμε πες μου σε παρακαλώ ποιον εννοείς. Δεν υπάρχει θέμα παρεξήγησης, δεν είμαστε πολιτικοί εδώ. Πες μου να το συζητήσουμε, μην κάνουμε ανώνυμες καταγγελίες λες και είμαστε στο δελτίο των 8.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D Ελπίζω να πρόλαβα την οργή του βορρά!! (όπου κολοκύθας = θεός και είμαστε ΟΚ :wink: )

 

Ναι βρε συ eye, μαζί σου, η ένστασή μου είναι ότι νομίζω πως γίνεσαι επιθετικός έχοντας βγάλει συμπεράσματα για θέση/ερώτηση άλλου λίγο... αυθαίρετα και απρόκλητα. Έτσι νομίζω... Anyway, δεν θέλω να δώσω συνέχεια, sorry αν ήμουν κι εγώ επιθετικός. Απλώς, όπως μαρτυρά ο αριθμός των posts μου σε συνάρτηση με το χρόνο που είμαι μέλος, γράφω σπάνια. Και τώρα δεν μπορούσα, ήθελα να το... βγάλω από μέσα μου. :oops: No offence pls...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου