Προς το περιεχόμενο

Συμπεριφορά στο φόρουμ


arpegios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το μεγαλυτερο ΛΑΘΟΣ που κανουμε ΟΛΟΙ μας στο φορουμ αυτο ειναι η

 

μη χρηση του chat room

 

χρησιμοποιουμε το φορουμ για προσωπικες αντιδικιες που αφορουν ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ αντι να "ξεσπαθωνουμε" face to face στο chat room!

 

αν αυτο γινοτανε θα ειχαμε ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ λιγοτερες αντιδικιες & ΠΟΛΥ λιγοτερες παρεξηγησεις μια και το 90% των παρεξηγησεων ξεκινανε απο τη διαφορετικη χρηση της γλωσσας που ο καθενας μας κανει λογω διαφορετικου ηλικιακου,μορφωτικου & "εμπειριακου" :lol: background..

 

Ας ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΟ CHAT ROOM ΛΟΙΠΟΝ (ειναι αλλωστε το μονο μερος οπου ακομα & οι ορκισμενοι εχθροι ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΙΛΟΙ.. :wink: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

¶ργησα να μπώ σήμερα να διαβάσω το θέμα (το παρακολουθώ αλλά δεν έχω κάνει ποστ) και αυτό που είπες τώρα superfunk είναι ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ, μα καλά ρε παιδί μου τι στο καλό σκέψη για άσκηση πυρηνικής φυσικής ήταν αυτό από όλους μας?

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αυτο γινοτανε θα ειχαμε ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ λιγοτερες αντιδικιες & ΠΟΛΥ λιγοτερες παρεξηγησεις μια και το 90% των παρεξηγησεων ξεκινανε απο τη διαφορετικη χρηση της γλωσσας που ο καθενας μας κανει λογω διαφορετικου ηλικιακου' date='μορφωτικου & "εμπειριακου" :lol: background..

 

Ας ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΟ CHAT ROOM ΛΟΙΠΟΝ (ειναι αλλωστε το μονο μερος οπου ακομα & οι ορκισμενοι εχθροι ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΙΛΟΙ.. :wink: )[/quote']

 

Συμφωνω SUPERFUNKκαι το πιστευω κι εγω πως πολλοι απο εμας θα μπορουσαν να ειναι φιλοι κανονικα..αν γνωριζονταν απο κοντα..κι οχι μεσω επικοινωνιας σε forum..

 

Sorry λοιπον αν μπηκα στη συζητηση ''ασχημα'' κι εγω.. :oops: :oops:

Και συγγνωμη αν παρεξηγησα τα λεγομενα καποιων.. :oops: :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου