Προς το περιεχόμενο

Iron Maiden new song


nexarulhu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμένα πάλι μου άρεσε το feeling(maiden classic) η χύμα παραγωγή και το ότι μπορείς να καταλάβεις ακριβώς ποιός κάνει solo και πότε...αν παρατηρήσετε εχει αφήσει ακριβώς στο κάθε κιθαρίστα τον ήχο του..γούστα είναι αυτά  ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το ότι μπορείς να καταλάβεις ακριβώς ποιός κάνει solo και πότε...

 

βασικα δεν νομιζω να υπαρχει κοματι maiden που να μην καταλαβαινεις ποιος σoλαρει και ποτε...πως το εννοεις εσυ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα δεν νομιζω να υπαρχει κοματι maiden που να μην καταλαβαινεις ποιος σoλαρει και ποτε...πως το εννοεις εσυ? :)

Οταν ηταν 2 οι κιθάρες ναι....καταλάβαινες εύκολα

με τις 3 κάπου το έχανες...

τώρα όλα είναι crystal clear...και όχι λόγω κλιμάκων ή παιξίματος  ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ηταν 2 οι κιθάρες ναι....καταλάβαινες εύκολα

με τις 3 κάπου το έχανες...

τώρα όλα είναι crystal clear...και όχι λόγω κλιμάκων ή παιξίματος  ;)

 

 

οχι μωρε ενταξει το παιξιμο του janick βρωμαει απο μακρια..ετσι κι αλλιως ακουγωντας maiden αρκετο καιρο καταλαβαινεις ποιος κρυβεται πισω απο τα solo..απο τον πρωτο δισκο μεχρι και τον τελευταιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οχι μωρε ενταξει το παιξιμο του janick βρωμαει απο μακρια..ετσι κι αλλιως ακουγωντας maiden αρκετο καιρο καταλαβαινεις ποιος κρυβεται πισω απο τα solo..απο τον πρωτο δισκο μεχρι και τον τελευταιο..

Εγω νομιζα οτι τον janick τον ειχαν μονο για να στριφογυριζει την κιθαρα του στα live... ;D ;D ;D

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρετο μεχρι θανατου, απο fear of the dark και μετα ενα τιποτα...

 

φιλε ειλικρινα...και το τονιζω....αντιδρασεις σαν και την δικη σου ΜΟΥ ΑΝΕBΑΖΟΥΝ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ...

1ων ποιος εισαι εσυ που θα κρινεις τους Maiden?αν μπορεις Bγες εσυ με τις Bαρεμαρες τους(αφου ετσι τις χαρακτηριζεις) και κερδισε τοσους φανσ ...

2ων εστω το οτι εσυ το θεωρεις Bαρετο....εμας τι μας ενδιαφερει?εφοσων το θεωρεις Bαρετο γιατι στο καλο μπηκες στο θεμα αυτο?

 

Αυτα που ειπα πανε σε ολους που κριτικαρουν ακατασχετα..

Αν φανηκα αποτομος...δεν ζηταω συγνωμη αλλα εγινε ηθελμενα...

αα και Up The Irons

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβληματίζομαι πάντα με το θέμα maiden. Μιας και πρόκειται για μια μπάντα που ακόμα και τώρα βγάζει δίσκο και όπως φαίνεται μαζεύει ακόμα τους πιτσιρικάδες μεταλάδες στην αγκαλία της. Οι μικροί μεταλάδες επιλέγουν να παίξουν με τις μπάντες τους τις καινούριες δουλειές των maiden άρα κάπου τις ευχαριστήθηκαν αυτοί.

Αν και εγώ είμαι οντ σκουλ μέηντεν, δε μπορώ να μην πω ότι συνεχίζουν να έχουν μια επαγγελματικότατη παρουσία να βγάζουν δίσκους που ακόμα οι περισσότερες μεταλ μπάντες ονειρεύονται και να ξέρεις ότι λάιβ είναι ότι πιο εγγυημένο :)

 

Θα λεγα λοιπόν να χαλαρώσουμε όλοι παλιοί και νέοι φανς και να αφήσουμε τις γραφικότητες και τα οπαδιλίκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου