Προς το περιεχόμενο

Iron Maiden new song


nexarulhu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα τραγουδακι απο το αναμενομενο αλμπουμ των Iron Maiden !!! (συγνωμη αν το εχει ηδη ανεβασει καποιος στο site)

 

[HQ] Iron Maiden - El Dorado - The Final Frontier [NEW SINGLE]

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σχεδόν αδιάφορο μου φανηκε. ::)

Επίσης, είναι κάπως πολυ-κομπρεσαρισμένο ή μονο σε μένα ακούγετε ετσι; ??? Το δυναμικό στη φωνή και στα ντραμς μου φένεται σχεδόν ανύπαρκτο...

It dont mean a thing, if it ain't got that swing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα και εγω περιμενα πιο πολλα αλλα δεν...

επισης αν δεις το tracklist του αλμπουμ,και δεις την διαρκεια των τραγουδιων ειναι πολυ μεγαλα τα περισοτερα τουλαχιστον,οπως ηταν και στο matter of life and death,brave new world.βεβαια το brave new world ηταν δισκαρα κατε με ! ελπιζω να μην ειναι αυτο το καλυτερο τραγουδι του δισκου,γιατι αμα ειναι ετσι σκεψου πως θα ειναι τα αλλα.

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να μην ειναι αυτο το καλυτερο τραγουδι του δισκου,γιατι αμα ειναι ετσι σκεψου πως θα ειναι τα αλλα.

 

+10

 

Επίσης, είναι κάπως πολυ-κομπρεσαρισμένο ή μονο σε μένα ακούγετε ετσι; ??? Το δυναμικό στη φωνή και στα ντραμς μου φένεται σχεδόν ανύπαρκτο...

 

+100

 

Περα απο την εισαγωγη(μετα τη "φασαρια"), δε μου ειπε κατι. και οντως, πολυ "κακη" παραγωγη.

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dead meat ....ψοφιοι..

 

Ενταξει δεν θα τους ξεγραψουμε κιολας,εχουν πολλα καλα αλμπουμ.Λογικα το εχουν καταλαβει και οι ιδιοι οτι πρεπει να σταματησουν,και απο τον τιτλο του δισκου το συμπερασμα ειναι οτι θα σταματησουν.

 

παρολα αυτα ειναι οι maiden μην το ξεχναμε...

 

(βασικα μετα απο καμια 10φορες που το ακουσα μου θυμιζει αρκετα και το πρωσοπικο σχημα του dickinson)

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν θα τους ξεγραψουμε κιολας,εχουν πολλα καλα αλμπουμ.Λογικα το εχουν καταλαβει και οι ιδιοι οτι πρεπει να σταματησουν,και απο τον τιτλο του δισκου το συμπερασμα ειναι οτι θα σταματησουν.

 

παρολα αυτα ειναι οι maiden μην το ξεχναμε...

 

(βασικα μετα απο καμια 10φορες που το ακουσα μου θυμιζει αρκετα και το πρωσοπικο σχημα του dickinson)

Για το παρον αλμπουμ αναφερομαι..προς Θεου. Δεν μιλησα καθολικα.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το παρον αλμπουμ αναφερομαι..προς Θεου. Δεν μιλησα καθολικα.

Καλα ενταξει δν σε παρεξηγησα,το καταλαβα οτι μιλαγες για το παρον αλμπουμ.Αλλωστε οπως εγραψα και πιο πανω η ιστορια εχει γραψει και αυτο δεν αλλαζει οτι και να γινει  8)

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα χρόνια να τους ακούσω απο το brave new world!

Όντως δεν είναι ότι καλύτερο για Maiden. :-\

Μου φαίνονται στάσιμοι στο πέρασμα των χρόνων!(προσωπικά)

 

Καλύτερα να τους θυμάμαι στους παλιούς καλούς καιρούς!

 

Θυμίζει όντως πολύ του Dickinson τα solo album αλλά κ AC/DC σε ένα απο τα σημεία του τραγουδιού αλλά αυτό δεν είνα κακό  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου