Προς το περιεχόμενο

Warwick Corvette Double Buck 5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

8a i8ela na ma8w entupwseis sxetika me auto to mpaso.8etika kai arnitika to mpaso einai to e3is ---->http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/Warwick-Corvette-Double-Buck-5-Colour.-Oil-Nirvana-Black-incl.Gigbag/art-BAS0001956-001 euxaristw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλως ήρθες!!! ;D ;D ;D

Γράφε Ελληνικά για να βρεθεί κανένας μπασίστας να σου πεί...

Άν κ πληροφοριακά ξέρω ότι τα Warwick είναι καλά μπάσα(έχει ο μπασίστας μας ένα)

Για το συγκεκριμένο δεν γνωρίζω... :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως ήρθες!!! ;D ;D ;D

Γράφε Ελληνικά για να βρεθεί κανένας μπασίστας να σου πεί...

Άν κ πληροφοριακά ξέρω ότι τα Warwick είναι καλά μπάσα(έχει ο μπασίστας μας ένα)

Για το συγκεκριμένο δεν γνωρίζω... :-\

τα ελληνικα ειναι η γλωσσα επικοινωνια μας και κανονες επικοινωνιας και συμπεριφορας..μην στραβωσεις Γιωργο . Καλως μας ηρθες. Εταιρια περγαμηνων το μπασσο που αναφερεσαι.Θα σου απαντησουν.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα το συγκεκριμενο μπασο θα ειναι μια αγορα που θα κανω και δεν σκοπευω να το αλλαξω συντομα αν δειτε και την τιμη 1660 ευρω δεν δινεις καθε μερα. θα ηθελα να μαθω λοιπον απο καποιον που γνωριζει να μου πει την γνωμη του.ευχαριστω  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά όργανο. Πολύ ευέλικτο. Μένει να το δοκιμάσεις εσύ και να δεις αν σου κάνει.

Αν μη τι άλλο για τα 1600 που θα δώσεις δε νοείται να τα δώσεις στα τυφλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα θα ηθελα να ακουσω οσο περισσοτερες γνωμες γινετε. ;D γιατι δυστυχως δεν μου δινεται η ευκαιρια να το δοκιμασω..

δεν ΓΙΝΕΤΑΙ να μην δοκιμασειςτο προϊον που θα το εχεις και θα το χαιρεσαι και θα ξοδευτεις με ενα ευλογο και σημαντικο ποσο !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι απο καλυμνο τις παραγγελιες τις κανω τελειως τυφλα και δυστυχως δν μου δινεται η ευκαιρια να το δοκιμασω :-\

Σε εννοησα φιλε μου. Και με λυπει αυτο ειλικρινα. Ευχομαι καλη αγορα,αξιοπιστοτατη και να σε ευχαριστησει!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα αυτό ;s

 

Τουλάχιστον δες με βάση πχ το μπάσο που έχεις τώρα αν έχει κάποια χαρακτηριστικά που να ξέρεις ότι τα θες. Μάλλον μόνο έτσι θα βγάλεις κάποια άκρη.

Κάτα τ' άλλα το αν και γιατί θες να δώσεις 1600 και δεν υπάρχει κάτι σε φθηνότερο που επίσης να σου κάνει άλλο καπέλο.

Δηλαδή κατά τη γνώμη μου δώσε μεγάλη βαρύτητα στη πόση χρήση θα έχει το όργανο. Ψάξε και στις αγγελίες γιατί κατά καιρούς περνάνε μεταχειρισμένα και αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου