Προς το περιεχόμενο

''Will to live''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1 και από μένα! Το έχεις το συγκεκριμένο ύφος και όπως είπε και ένας φίλος, θα μπορούσε να είναι μια αμερικάνικη μπάντα άνετα!

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αντε,

γραψε μου και μενα ενα θενκς ντε! 8)

Ξερεις τι ακουω και τι σκεφτομαι..... ;D ;D

(τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται.)

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιος ρε φιλε ειδικα για εμας τους oldschoolαδες!Aκουσα ολα οσα εχεις ανεβάσει και μετα τα ξανακουσα....τωρα το γυρισα σε Y&T δεν ξερω γιατι αλλα μου εκατσαν καλα μετα απο τα δικα σου!

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα το γυρισα σε Y&T δεν ξερω γιατι αλλα μου εκατσαν καλα μετα απο τα δικα σου!

Σ ευχαριστω πολυ φιλε pinhead!

Sorry για την αμορφωσια..τι ειναι το Υ&Τ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω πολυ φιλε pinhead!

Sorry για την αμορφωσια..τι ειναι το Υ&Τ?

 

Βρε ιεροσυλε... ;D ;D παιζεις τετοια μουσικη και δεν ξερεις τον dave Meniketti; :P :P

Παρε κατι απο τα καινουργια τους.

 

Y&T(yesterday and tonight αν ειμαι σωστος ειναι πολυ παλιοι και τα προσωπικα του maniketti μου αρεσαν αρκετα)

 

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε ιεροσυλε... ;D ;D παιζεις τετοια μουσικη και δεν ξερεις τον dave Meniketti; :P :P

Παρε κατι απο τα καινουργια τους.

 

Καλοοοοοοοοο!!!!

Να πω την ιεροσυλια μου δεν τους ηξερα...ειναι λιγο παραπανω επικ απ οσο θα θελα...

(Maiden προσκυναω παντως..)

αλλα και παλι γουσταρω παλιοροκαδες τρελαμενους να βαρανε ως τα γεραματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δες και αυτο το τελευταιο μη χαλαω το thread.Παντως για να μπω ξανα ον τοπικ ολα αυτα που εχεις γραψεις με ενα καλο συμπληρωμα καταλληλων διασκευων επιβαλλονται να παιχτουν ζωντανα.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και αυτο το τελευταιο μη χαλαω το thread.Παντως για να μπω ξανα ον τοπικ ολα αυτα που εχεις γραψεις με ενα καλο συμπληρωμα καταλληλων διασκευων επιβαλλονται να παιχτουν ζωντανα.

Δε χαλας τιποτα,κουβεντα να κανουμε να γουσταρουμε ροκιες..

Εχω παιξει αρκετα σε μπαντες διασκευων και ειχαμε την ευκαιρια να παιξουμε καποια απ αυτα λαιβ αλλα ποτε δεν το καναμε...το γιατι αδιευκρινιστο..

Δεν το εσπρωξα κι εγω το θεμα κι ας ειχα την απεραντη εκτιμηση των συμπαικτων μου...

Μαλλον το βρισκω χωρις νοημα αν δεν εχεις σκοπο να κανεις μια μπαντα που να θελει να προωθησει πρωτα τη δικη της δουλεια..anyway..αφου καποιοι τα ακουν και γουσταρουν μεσω ιντερνετ,παλι καλα να λεω...

 

edit...

ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ pinhead...

TI ΦΩΝΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟΣ Ο ΜΕΝΙΚΕΤΤΙ?

Πω πω Παναγια μου...

Στο πρωτο δεν ηταν ετσι..

το 2ο ΣΚΟΤΩΝΕΙ μιλαμε....φωνη-κιθαρα...τσ τσ τσ τσ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit...

ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ pinhead...

TI ΦΩΝΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟΣ Ο ΜΕΝΙΚΕΤΤΙ?

Πω πω Παναγια μου...

Στο πρωτο δεν ηταν ετσι..

το 2ο ΣΚΟΤΩΝΕΙ μιλαμε....φωνη-κιθαρα...τσ τσ τσ τσ..

 

To 1ο το εβαλα για να θυμομαστε οτι καποιοι ανθρωποι παιζουν ακομα και κυκλοφορουν δισκους.Το υπολοιπο αλμπουμ ειναι πιο καλο.Παντως αν και δεν ειναι δικαιολογια για 57αρης καλα το παει.Ψαξε αυτα που εβγαλαν στα 80's.

 

Η διασκευη ειναι απο το προσωπικο του που εβγαλε το 98 και λεγεται on the blue side και πιστευω θα σου αρεσει πολυ.Πατα στο youtube Dave Meniketti on the blue side εχει καποια.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου