Προς το περιεχόμενο

''Will to live''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολα μονος σου? ???

 

 

Να μαι απολυτα ειλικρινης,καλα που ταν ο φιλος μου ο Σακης στην κονσολα να μου παταει το rec στο πολυκαναλο για να γραψω φωνη...αν και στο τελευταιο κουπλε το πατουσα μονος κι ετρεχα να προλαβω...(εχω vocal booth o τυχερος...)

Επρεπε να το βιντεοσκοπησω να το δειτε...να γελασει κι ο καθε πικραμενος...

εκει να δεις ροκια φιλε μου...να σου κοβεται η ανασα απ το τρεξιμο και να πρεπει να μπεις,να κλεισεις πορτα και ν αρχισεις να γκαριζεις...  8)

Ουτε ο Λαζανης δεν κανει τετοια... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τι σαι συ βρε μαν;; απο που μας ηρθες;;

 

Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο ! ! ! !

 

Το εχεις το παιξιμο, το τραγουδι, τη συνθεση! Το αποτελεσμα απλα φυσαει!

 

:)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ παιδια...

Εμεις ευχαριστουμε φιλε !

Μπηκα στο σπεις σου...και τα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ MOY !

Πως μπορω να τα αποθηκευσω και να τα εχω σε ενα cd?

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις ευχαριστουμε φιλε !

Μπηκα στο σπεις σου...και τα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ MOY !

Πως μπορω να τα αποθηκευσω και να τα εχω σε ενα cd?

Εχω γινει βαρετος αλλα πρεπει να ανταποδιδω..σ' ευχαριστω λοιπον Korgius..

Επειδη μου το χουν ζητησει αρκετοι και μεσω myspace

σκεφτομαι να ενεργοποιησω το free download στο myspace αλλα επιφυλασσομαι.

Σε λιγο καιρο θα τα μαζεψω ολα (παραγωγες 2008-2010) και θα τα κανω ενα cd το οποιο,οποιος ενδιαφερεται του το στελνω ταχυδρομικως απλα με τα ταχυδρομικα δικα του.

Εκτος αν ενεργοποιησω το download ΜΙΑ μερα,σας ειδοποιησω(ειναι ακομα 3 ατομα στο νοιζ..)κι αρχισετε το κατεβασμα... :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγγχωρείς κιόλας, αν και δεν ξέρω πως το βλέπεις αυτό, αλλά εφ όσον έχεις μια δουλειά που αξίζει και σίγουρα αρκετό πράγμα μιας και μιλάμε για 2 χρόνια, γιατί δε μπαίνεις στη διαδικασία να τα κόψεις ένα σιντί που θα επιλέξεις εσύ πως θα διαχειριστείς; Πχ είτε μέσω online store είτε μέσω ένα δυο μαγαζιών (ρώτα τον bigalejandro και Spyroch που τα έψαξαν πρόσφατα) και να το διακινήσεις κάπως έτσι;

 

Δε ξέρω κρίμα είναι ;/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγγχωρείς κιόλας, αν και δεν ξέρω πως το βλέπεις αυτό, αλλά εφ όσον έχεις μια δουλειά που αξίζει και σίγουρα αρκετό πράγμα μιας και μιλάμε για 2 χρόνια, γιατί δε μπαίνεις στη διαδικασία να τα κόψεις ένα σιντί που θα επιλέξεις εσύ πως θα διαχειριστείς; Πχ είτε μέσω online store είτε μέσω ένα δυο μαγαζιών (ρώτα τον bigalejandro και Spyroch που τα έψαξαν πρόσφατα) και να το διακινήσεις κάπως έτσι;

 

Δε ξέρω κρίμα είναι ;/

 

Eυη,εσυ ειδικα ξερεις οτι γραφω άλλα που εχουν βλεψεις στην Ελληνικη ''δισκογραφια''.

Αυτα βεβαια που παραθετω εδω ειναι το στυλ που αγαπω.

Αυτη τη στιγμη δεν ειμαι για περαιτερω επιδιωξεις με το αμερικανοφωνο ροκ...αλλα ουτε και για καθε ειδους τρεξιματακι...αλλα θα ρθει ο καιρος να το κανω μονο και μονο για την προσωπικη μου ''ιστορια'' :P(μη χεσω..)

Ωστοσο εχεις δικιο οτι μια ενημερωση επι του θεματος δε θα εβλαπτε.

Προς το παρον ας το γουσταρουμε οι πιστοι στο R'NR  μεσω νοιζ.

Θα στειλω στον Αλεχαντρο κανα πμ..Η αν εχει κανα θεμα εδω στειλε λινκ(μιας και εισαι η βιβλιοθηκαριος του φορουμ.. ;D)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε μια ματιά σε αυτό έστω για την diy έκδοση cd εδώ.

http://www.noiz.gr/index.php?topic=175639.0

Μην αμελήσεις να επικοινωνήσεις και με τον tugito, spyrosch, k bigalejandro επειδή τα έχουν και φρέσκα/ πρόσφατα.

 

Η αν εχει κανα θεμα εδω στειλε λινκ(μιας και εισαι η βιβλιοθηκαριος του φορουμ.. ;D)

αχαχα καλύτερα το μάτι ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου