Προς το περιεχόμενο

''Will to live''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nα προτεινω κι εγω κατι...τη μεγαλυτερη μου επιρροη...

Ο Danny Bowes(tragoydisths)ειναι για μενα ο καλυτερος ροκ τραγουδιστης που εχω ακουσει..οι 3 πρωτοι δισκοι τους '90-'92-'95 ειναι αριστουργηματα για το ειδος...

Αν το δεις,δες το ΟΛΟ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Oντως κομματαρα!Καιρο ειχα να τους ακουσω.Απο οτι βλεπω υπάρχουν ακομα.Aφου λεμε για τραγουδιστες να ενας του ειδους που ειναι πολύ αγαπημενος μου ο Johny Gioeli.

 

Hardline - Hot Cherie

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαια τα κοματια σου τώρα ακουω το δευτερο και μου φαινεται θα ακουσω οτι εχεις ανεβασει μονοκοπανια!!!!

 

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ

 

ειδικά στη συνθεση κατι που υστερουν οι περισσότεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου, χιλια μπραβο και απο εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ!!! Αν οντως τα μαζεψεις σε ενα CDακι βαλε με ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ στη λιστα με τους "πελατες" σου!!!!

PS Συμφωνω απολυτα με τους προλαλησαντες...ΧΑΡΑΜΙΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλε ,επαθα πλακα ...μπραβο σου .ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ .Μην το αφησεις προχωρα και ειμαστε μαζι σου .Για σενα παιζω και τζαμπα .Και παλι μπραβο

μεσα απο την καρδια μου .

Korgious γιγαντα που ησουν τοσες μερες εχασες επισοδια .Α ΚΑΙ ΣΥΝΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταυρο ξαναεπαθα πλακα αν σ'ένδιαφερει κατι φιλοι μου εχου ηδη κανει επαφη με καποια εταιρεια στην ΑΓΓΛΙΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΜΟΥΣΙΚΗ.Μπορει να γινει κατι ειμαι σιγουροσ οτι θα αρεσει .Οι φιλοι φετοσ κανουν τη δευτερη περιοδεια στην Ευρωπη &

Αγγλια .Αν σε ενδιαφερει στειλε π.μ να συννενοηθουμε.Εννοειτε οτι δεν εχεισ καμμια υποχρεωση απεναντι μου το κανω γιατι γουσταρω τη μουσικη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου