Προς το περιεχόμενο

Καμπινα με 200 ευρά...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι. Ευχαρίστως φίλτατε.

 

Στείλε μου σε 5-6 μέρες ξανά pm, που θα την έχω ξανά σπίτι, για να κανονίσουμε.

 

 

Cheers

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

να σας ρωτήσω ...από περιέργεια . Εγώ έχω ένα Laney vc15 και έρχετε με ένα 10' jensen.

θα του δώσει και βάθος πέρα από ισχύ μία 212 καμπίνα; πώς αλλάζει τους δικούς σας ενισχυτές; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@blackie , vaggelis_revolted

Μήπως είστε Αθήνα?? θα ήθελα πάρα πολύ να την ακούσω την μπεντον...γιατί έχω ακούσει την framus...και ξέρω ακριβώς τι παράγει η συγκεκριμένη καμπίνα...

 

Φιλε Αθηνα ειμαι...οποτε θελεις πες μου να κανονισουμε...

Αλλωστε για 2-3 εβδομαδες θα σκονιζονται τα μηχανηματα λογω αφαιρεσης υλικων απο το ταλαιπωρο χερι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok...ok...ok ;D

 

πηγα σημερα και πηρα την καμπινα για την οποια ελεγε ο μιλτος....ειναι πραγματικα πολυ καλη....πιο μπασσατη απο v30 ...αλλα για τα λεφτα της ειναι οτι πρεπει....

 

ευχαριστω θερμα ολους σας για ολα! ;D

 

p.s...αν δεν πιγαινα σημερα μαλλον δεν θα την επαιρνα...ηταν και αλλος ενας τυπας εκει που κρατισε και για τη παρτη του....και αποτι μου ειπε ο υπαλληλος μαλλον δεν παιζει αλλη καμπινα... ;D  169 ευρώ...ελεος...

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ blackie! ;D

 

δοκιμασα και v30 στο μαγαζι (αν και ηταν 412)....η αλήθεια είναι πως δεν το είχα παρατηρήσει αλλά έβγαζε πολύ πρίμα το πράμα...πιστευω εκανα καλη επιλογη για πολλούς λογούς...

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ blackie! ;D

 

δοκιμασα και v30 στο μαγαζι (αν και ηταν 412)....η αλήθεια είναι πως δεν το είχα παρατηρήσει αλλά έβγαζε πολύ πρίμα το πράμα...πιστευω εκανα καλη επιλογη για πολλούς λογούς...

 

Tα πριμα βγαινουν γιατι το μεγαφωνο δεν εχει "ανοιξει" ακομα...Μετα απο καποιες ωρες παιξιματος δεν ειναι τοσο εντονα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επειδη ψαχνομαι κι εγω για καμπινα σε 412 βεβαια... εκτος απο τα ομ και τα βατ , που πρεπει να κοιταξω να ειναι συμβατα με την ενυσχητη , πιστευετε οτι πρεπει να κοιταξω να εχει επανω να celestion vintage 30 ? εχω δει αυτην

 

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_g412a_vintage.htm

 

αξιζει ? γενικα δεν θελω να δεινει πολυ χαρακτηρα στον ηχο... εννοω να μην δινει πολλα χαρακτηριστικα η καμπινα στο ηχο , αλλα να ακουω οσο περισσοτερο γινεται τον ενυσχητη. απο συζητησεις εδω στο φορουμ εχω διαπιστωσει οτι οι καλες εχουν τα celection vintage 30 . οποτε για πειτε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε καψα με τη 4χ12...

Αρη για να μη μικροφωνιζει η 4χ12 πρεπει να βρισκεσαι σε αποσταση 6-8 μετρων απο τη καμπινα...

Κατ'εμε πιο πολυ θα σε ταλαιπωρησει παρα θα σε "ταυλωσει"...

Παρε μια 2χ12...

Αν πιστευεις οτι οι 2χ12 δεν...ελα απο το σπιτι να δεις...

Τα V30 τονιζουν τις μεσσαιες συχνοτητες και ετσι κερδιζεις σε διαυγεια και ευκρινεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/framus_fr112cb.htm

 

κατά την γνώμη μου η πιο τίμια στα λεφτά της.

 

αλλά καλύτερα σκάσε λίγα παραπάνω και πάρε την 1x12 της orange που δουλεύει απίστευτα με τον μικροσκοπικό τρόμο! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου