Προς το περιεχόμενο

Aναζητηση Συνφορουμιτη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλο!!

Λοιπον, πριν λιγο καιρο πουλησα σε συνφορουμιτη μια καρτα ηχου και μεσα στην προσφορα μου συμπεριλαμβανα και extra software. Πρωτα εστειλα την καρτα  και μετα απο κατι μερες το dvd με τα προγραμματα. Με την καρτα ολα good (πηρα και την αντικαταβολη) αλλα το γραμμα με το dvd μου ηρθε πισω και εγραφε πως δε βρηκαν τη διευθυνση!!!

Εκανα τη λαλακια και πεταξα τα στοιχεια και το τηλεφωνο και δεν ξερω το nickname του μελους :-\

Λογικα δεν ειναι πρεπον να γραψω το ονοματεπωνυμο του αλλα με το μικρο μονο πρεπει να ειμαι οκ. Νικο αμα δεις το thread ειμαι ο Κωστας με τη Lexicon!!

 

Y.Γ. Ακυρο το thread αλλα τι να κανα...

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έκανες (τώρα τι καλά που θάτανε αν το Νίκο τον έλεγαν Μάρκο και έπαιζε και μπάσο... :P )

 

(bump!)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορει να βοηθουσε μια αλλαγη στον τιτλο...

Το θεμα θα το κρατησω στην επιφανεια για καμια εβδομαδα ακομα, ελπιζω να το δει...

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνησε και με την εταιρεια απο που πηρες την αντικαταβολη..ισως εχουν τα στοιχεια του..ισως του εκοψαν αποδειξη με πληρη στοιχεια...ποτε δεν ξερεις.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνησε και με την εταιρεια απο που πηρες την αντικαταβολη..ισως εχουν τα στοιχεια του..ισως του εκοψαν αποδειξη με πληρη στοιχεια...ποτε δεν ξερεις.

 

Kαι την αποδειξη που πηρα την πεταξα σε μια σπανια κριση καθαριοτητας που μ' επιασε ;D

Δε θα το ανοιγα το thread αν δεν ηταν η τελευταια λυση...

Και δεν ειναι και τιποτα τραγικο αλλα θελω να ειμαι ενταξει στη συμφωνια

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να μπει ενα thread και να γινει sticky οπου θα μπορουμε να αναζητουμε ατομα μεσω του noiz!!! ;D ;D ;D

 

Που εισαι Μαρκοοοο! εχει γινει θεμα σε ολλο το φορουμ...!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου