Προς το περιεχόμενο

wishing well cover


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οντως στο Α του φευγει....και του το ειπα....οσο για το σολο ειναι αυτο που παιζει ο gary moore....και επειδη μου αρεσε το κοπιαρα........τωρα εαν ταιριαζει ή οχι δεν μπορω να σου πω 100% εμενα παντως δεν με χαλαει......ιδιαιτερα.... ;D

παντως γενικα θελει δουλεια ....................

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εχω τοσα αλλα πραγματα στη ζωη μου που περιοριζομαι και προσποιουμαι τον καποιον ,τον καλο,τον ομορφο,τον σωστο τον καλο γκομενο τον καλο γαμπρο......οχι ρε φιλε και στο χομπι μου...οχι στην κ......λα μου .ειναι ανωμαλια αυτο για μενα......δεν προσποιουμαι.

 

+100

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιγνατιε καλημερα κι απο μενα...διαβασα ολο οσα εγραψες και με βρισκεις συμφωνο..και δεν εισαι ο μονος..κι εμεις με σαγιοναρες και βερμουδα και τσιγαρακι και με τα καλυτερα μηχανηματα για την δουλεια μας την κ...α κανουμε. Και το ''εμεις'' δεν ειναι γενικό..αντιπροσωπευει τους συνεργατες και φιλους μου.

Συνεχισε!..τα φωνητικα θελουν δουλεια πολυ..να μελετησει το παληκαρι οχι την μελωδια αλλα ολο το συνολο που βγαζετε.

την καλημερα μου !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιγνα καλημερα.

ΟΛΑ οσα λες ειναι γουστο σου και καπελο σου και ΚΑΛΑ κανεις ΑΛΛΑ, σορυ αλλα το κοματι δεν παει ετσι.

Ουτε υπαρχει παυση με κουδουνα στο ΣΟΛ, ουτε η μελωδια στη φωνη παει ετσι, σχεδον, αλλα οχι ετσι. Α, ουτε το σολο κλεινει με ακορντο ΣΙ, ΜΙ ειναι. Ουτε το "κοπιαρες" το σολο, μονο (σχεδον) ενα σημειο.

ΑΝ ηταν jam τοτε ΟΚ ολοι το εχουμε κανει (και το wishing well προσφερεται μιας και ειναι πολυ ευκολο κοματι). Αλλα αν το πατε για στανταρ ξανακοιταξτε το, ακουγεται προχειραντζα ακομα και για Gary εκτελεση.

Και για τους "παλαιοτερους", δεν ξερω αν ξερετε μια ΠΟΛΥ καλη εκτελεση του κοματιου απο BLACKFOOT (ναι ναι) απο το αλμπουμ Strikes (τι να κανω, τρελλαινομαι για τα παλια των Blackfoot) :)

 

Ιγνα, με τις καλλιτερες των προθεσεων.

Οπως εσυ ανεβαζεις χωρις να σε νοιαζει ετσι πρεπει και να ακους

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιγνα καλημερα.

ΟΛΑ οσα λες ειναι γουστο σου και καπελο σου και ΚΑΛΑ κανεις ΑΛΛΑ, σορυ αλλα το κοματι δεν παει ετσι.

Ουτε υπαρχει παυση με κουδουνα στο ΣΟΛ, ουτε η μελωδια στη φωνη παει ετσι, σχεδον, αλλα οχι ετσι. Α, ουτε το σολο κλεινει με ακορντο ΣΙ, ΜΙ ειναι. Ουτε το "κοπιαρες" το σολο, μονο (σχεδον) ενα σημειο.

ΑΝ ηταν jam τοτε ΟΚ ολοι το εχουμε κανει (και το wishing well προσφερεται μιας και ειναι πολυ ευκολο κοματι). Αλλα αν το πατε για στανταρ ξανακοιταξτε το, ακουγεται προχειραντζα ακομα και για Gary εκτελεση.

Και για τους "παλαιοτερους", δεν ξερω αν ξερετε μια ΠΟΛΥ καλη εκτελεση του κοματιου απο BLACKFOOT (ναι ναι) απο το αλμπουμ Strikes (τι να κανω, τρελλαινομαι για τα παλια των Blackfoot) :)

 

Ιγνα, με τις καλλιτερες των προθεσεων.

Οπως εσυ ανεβαζεις χωρις να σε νοιαζει ετσι πρεπει και να ακους

που χαθηκες ω ρε συ? ;D

 

το σολο κλεινει σε μι αλλα μπορει να μην ακουγεται και τιποτα μεσα στη χαβρα ;D

 

Κοιτα 2 φορες το εχουμε παιξει ολες και ολες....απλα επειδη μου αρεσε μεσα στο στουντιο ειπα να το ανεβασω και εδω.....βεβαια δεν εχει καμια σχεση αυτο που ακουγεται εδω αλλα δεν τρεχει μια,αυτο σας εβαλα αυτο ειναι για κριση.Οσο για το σολο δεν ξερω εμενα μου φαινεται κατα 70-80% σαν του gary moore.......αλλα μπορει να κανω και λαθος...... ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη εμένα δεν με νοιάζει καθόλου σε ποιό ποσοστό αντέγραψες τον Γκαρημούρ.

Από την άλλη με νοιάζει αν αυτό που πα να πεις προσπαθείς να το πεις όσο πιο καλά μπορείς.

Για αυτό δεν κάνεις και πρόβες;

Τώρα αν φοράς σκελαία, κιμονό η κρέμεται η μαλαπέρδα απόξω, είναι δικό σου καπέλο και βέβαια και αυτό ένα μικρό μέρος της καλλιτεχνικής ταυτότητας που περνάς.

Άσε δηλαδή και μη με τρελλαίνεις (γιατί τα πήρες και χωρίς λόγο και έβγαλες αστόχως τον καημό σου στο πληκρολόγιο) και το ξωφάνελλό σου, statement είναι.

Κι αν δεν σε νοιάζει τίποτα και στον βήλο σου όλα, μη τραβάς βίντεο και μη ζητάς γνώμες.

 

Και ακόμα δεν κατάλαβα γιατί τα πήρες στο κρανίο.

Ειλικρινά και φιλικά.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τώρα αν φοράς σκελαία, κιμονό η κρέμεται η μαλαπέρδα απόξω, είναι δικό σου καπέλο και βέβαια και αυτό ένα μικρό μέρος της καλλιτεχνικής ταυτότητας που περνάς.

Δεν ξερω κατα ποσο ειναι ειρωνικο αυτο που λες ή οχι αλλα πιστεψε με η καλλιτεχνικη ταυτοτητα που περναω εγω εν αντιθεση με σενα εχει πολλα αυθορμητα που μαλλον εσυ τα καταπιεζεις.....τι να κανουμε εσενα σε χαλανε εμενα με φτιαχουνε.

 

 

 

 

Άσε δηλαδή και μη με τρελλαίνεις (γιατί τα πήρες και χωρίς λόγο και έβγαλες αστόχως τον καημό σου στο πληκρολόγιο) και το ξωφάνελλό σου, statement είναι.

Κι αν δεν σε νοιάζει τίποτα και στον βήλο σου όλα, μη τραβάς βίντεο και μη ζητάς γνώμες.

 

Και ακόμα δεν κατάλαβα γιατί τα πήρες στο κρανίο.

Ειλικρινά και φιλικά.

 

 

 

καλα ΚΩΣΤΑ  μαλλον δεν πηρες γραμμη τιποτα απο αυτα που εγραψα.........και επειδη μαλλον δεν καταλαβες οτι δεν τα πηρα στο κρανιο καθολου ...

ειλικρινα και φιλικα.Την επομενη φορα που θα ειναι να ανεβασω βιντεο θα σκεφτω πολυ αυτα που ειπες και θα ρωτησω πρωτα εαν συμφωνεις για να το κανω...........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ φίλτατε ignantios γουστάρω όπως το έπαιξες εσύ και η μπάντα...ΧΥΜΑ ΣΤΟ ΚΥΜΑ..άν ήταν studio cd single promotion  ;) θα έλεγα άλλα..για φωνητικά,λάθος τελείωμα στο solo κτλ...αλλά όχι ρε μάγκα εγώ το γουστάρω έτσι χυμαδιό...Ενδιαφέρουσες βρίσκω και τις υπόλοιπες διαφορετικές απόψεις...Φυσικά και δεν θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους προλαλήσαντες...η μπίλια στο χύμα για μένα

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου