Προς το περιεχόμενο

Moderation των Αγγελιών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πω την άποψη μου για τις αγγελίες.

Δεν παίζει ρόλο εαν είναι πρώτη μια αγγελία ή τελευταία.

Εαν είναι σωστή η τιμή,πχ σε τιμή ευκαιρίας, και το μουσικό όργανο έχει ζήτηση θα φύγει σύντομα,αν δεν έχει ζήτηση όσο και να το βάλεις δύσκολα θα το πουλήσεις λογω της Π......  οικονομικής  κρίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντα μετράει αν είναι ψηλά ή χαμηλά στη λίστα... βαριέται ο άλλος να σκρολάρει, να τσεκάρει και μετά να πηγαίνει στην επόμενη σελίδα... ξέρει πως μάλλον δεν θα βρει κάτι, οπότε αν δεν βρεί κάτι γρήγορα σταματά να ψάχνει...

 

σε κάθε περίπτωση ο κάθε "μάγκας" σκέφτεται "να χάσω αποκλείεται με το ανέβασμα, δεν μου κοστίζει να το κάνω,  αν δεν ελέγχουν δεν θα υποστώ συνέπειες, άρα ανεβάζω την αγγελία μου και οι κανόνες ας πάνε να...."

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλοί (τολμώ να πω οι περισσότεροι) δεν ψάχνουν συγκεκριμένο προϊόν ή φίρμα, τσεκάρουν αγγελίες  για Ο,ΤΙ μπορεί να τους ενδιαφέρει

 

όποιος ψάχνει για κάτι συγκεκριμένο απλά βάζει αγγελία αναζήτησης και αντί να ψάχνει τον πωλητή, ο πωλητής θα ψάξει εκείνον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλοί (τολμώ να πω οι περισσότεροι) δεν ψάχνουν συγκεκριμένο προϊόν ή φίρμα, τσεκάρουν αγγελίες  για Ο,ΤΙ μπορεί να τους ενδιαφέρει

 

όποιος ψάχνει για κάτι συγκεκριμένο απλά βάζει αγγελία αναζήτησης και αντί να ψάχνει τον πωλητή, ο πωλητής θα ψάξει εκείνον

 

Σωστός.

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιο κατάστημα έχει κατακλύσει τις αγγελίες, στις "κιθάρες" με σετ χορδών και στον "μουσικό εξοπλισμό" με μαγνήτες

 

αν δεν κάνω λάθος οι αγγελίες είναι μόνο για ιδιώτες...  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα με τον trolley και θυμάμαι πόσο είχα εντυπωσιαστεί όταν τα σχόλια, όσων γνωρίζουν, σε κάποιες καταχωρίσεις ήταν καταλυτικά για την αγορά ή όχι. Εχω πει αρκετές φορές ότι «αν δεν υπήρχε το τάδε σχόλιο, θα την πάταγα».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κάνω λάθος οι αγγελίες είναι μόνο για ιδιώτες...  ???

Έχουν πρόβλεψη και για καταστήματα, αλλά θα ήθελα να μπορώ να ψάχνω αν θέλω μόνο από ιδιώτες ή καταστήματα.

 

Δυστυχώς καλά site αγγελιών χαλάσανε με τέτοιες κινήσεις (πχ Fleamarket) ελπίζω θα υπάρξει μια μέριμνα γι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

δυστυχώς έχει παραγίνει το κακό με κάποιους .

 

οι τιμές είμαι εξωφρενικές και το χειρότερο είναι ότι μου έχει τύχει 2 αντικείμενα να τα βάλω σε καλή(normal)  τιμή να πουληθούν και μετά ο "έξυπνος" να τα βάζει προς πώληση με διπλάσια τιμή

respect στην αθάνατη κουτοπονηριά

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου