Προς το περιεχόμενο

Αντε επιτελους θα επανενωθουν!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτοί θα επανενωθουν..εμας τι μας θελουνε?  ::) και λειπει και ο Ξυδους..(ο Θεος να τον αναπαυσει).

 

Θα βγαλω κι εγω δελτιο τυπου για τους διπλα γειτονες...Γυρισε ο συζυγος και δεν πανε για διαζυγιο !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω πως αντεξανε τοσα χρονια χωρια ρε παιδι μου....φαινεται κοψαν λορδες τωρα και ειπαν να κανουν και αυτοι μια αρπαχτη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω πως αντεξανε τοσα χρονια χωρια ρε παιδι μου....φαινεται κοψαν λορδες τωρα και ειπαν να κανουν και αυτοι μια αρπαχτη....

5

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε παιδια, ΤΩΡΑ μου το λετε?

Γαμωτο να προλαβω να ραψω κανα κουστουμι, να σενιαριστω λιγο για ΤΕΤΟΙΟ γεγονος (για τους γειτονες μιλαω)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5

σωστα....

 

Τακη....δεν εισαι σωστος!

Δε θα πας στο reunion της μεγαλυτερης μπαντας στην Ελλαδα που επιτελους επανασυνδεεται για 5 μονο εμφανισεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε παιδια, ΤΩΡΑ μου το λετε?

Γαμωτο να προλαβω να ραψω κανα κουστουμι, να σενιαριστω λιγο για ΤΕΤΟΙΟ γεγονος (για τους γειτονες μιλαω)

χθες το μαθαμε..απο τα βογγητα τους..και απο το ''δεν θα σε ξαναφησω αγαπουλα μου''.....

playloud...ντυσου προχειρα και παρε το μαγιω σου..

 

αναμενεται δελτιο τυπου!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τους αντιπαθώ όσο λίγους, αλλά ότι κάναν ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία στην Ελλάδα, κάναν! Άρα; Καλώς μαθαίνουμε ότι επανενώνονται! :)

 

Να πάω, δε θα πάω. Να ακούσω δεν θα ακούσω. Να ενδιαφερθώ, ούτε με χίλια... Αλλά και πάλι, είναι "μεγάλη" μπάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου