Προς το περιεχόμενο

Αντε επιτελους θα επανενωθουν!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Πλιατσικας χτίζει πέμπτο όροφο στο σπίτι του  8) 8) 8)

 

Αχ αυτά τα έξοδα...............................

βρε μαγκια του..και για την επιτυχια και για ολα....αλλα...κανε το λαιβ πριν το ΠΑΣΟΚΔ.Ν.Τ. ...να προλαβαινε το Φ.Π.Α. στο 19%...τωρα 4%...θα κανουν περισοτερες απο 5 επανενωσεις...δεν βγαινει ο οροφος!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

απορω πως αντεξανε τοσα χρονια χωρια ρε παιδι μου....φαινεται κοψαν λορδες τωρα και ειπαν να κανουν και αυτοι μια αρπαχτη....

 

Πάντα έτσι είναι κ άν τους ρωτήσεις θα σου πούν "ο κόσμος μας ήθελε κ γιαυτό το κάναμε"(κλασσικές αξίες) :P

 

Τους αντιπαθώ όσο λίγους, αλλά ότι κάναν ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία στην Ελλάδα, κάναν! Άρα; Καλώς μαθαίνουμε ότι επανενώνονται! Smiley

 

Να πάω, δε θα πάω. Να ακούσω δεν θα ακούσω. Να ενδιαφερθώ, ούτε με χίλια... Αλλά και πάλι, είναι "μεγάλη" μπάντα.

 

Κ εγώ μία απο τα ίδια Νικόλα...

Όταν τους ακούω νομήζω ότι ήρθε το τέλος του κόσμου...πολύ μηζέρια ρε παιδί μου...κ μεγάλος νταλκάς :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε μαγκια του..και για την επιτυχια και για ολα....αλλα...κανε το λαιβ πριν το ΠΑΣΟΚΔ.Ν.Τ. ...να προλαβαινε το Φ.Π.Α. στο 19%...τωρα 4%...θα κανουν περισοτερες απο 5 επανενωσεις...δεν βγαινει ο οροφος!

 

Αυτη η κατάσταση εχει παει κατα διαόλου με την οικονομία ..

Δεν μπορούν να βγάλουν το ψωμι τους οι Ελληνες ποπ Καλλιτέχνες ::)

 

καλησπέρα Κ. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα έτσι είναι κ άν τους ρωτήσεις θα σου πούν "ο κόσμος μας ήθελε κ γιαυτό το κάναμε"(κλασσικές αξίες) :P

 

Κ εγώ μία απο τα ίδια Νικόλα...

Όταν τους ακούω νομήζω ότι ήρθε το τέλος του κόσμου...πολύ μηζέρια ρε παιδί μου...κ μεγάλος νταλκάς :'(

 

και πολλες χιλιαδες κοσμου περισσοτερες θελουν να επανενωσει ο Coverdale τη παλια φρουρα των Snakes με Moody Marsden Murray αλλα παπακια.

Οσο για το δευτερο..... ειναι τα λεγομενα κλαψομουνικα τραγουδια. συγχωρεστε με για την εκφραση.

ε ρε Θωδη που μας χρειαζεται.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Πλιατσικας χτίζει πέμπτο όροφο στο σπίτι του  8) 8) 8)

 

Αχ αυτά τα έξοδα...............................

 

Μαζί με τον αδερφό του η έναν όροφο για κάθε μέλος της μπάντας!

Τέλος πάντων...

 

Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει στο να διαλύεται ένα συγκρότημα,ο καθένας να κάνει προσωπικές δουλειές πχ.Αλέκος Ψαροδεντροπέτρογλου κ οι Γοργόνες.

Βασικά δεν θα έπαιζα σε κανέναν που να έχει το ονομάτου...δηλ.τα άλλα μέλη τι είναι κομπάρσοι?(προσωπική άποψη)

Νομίζω ξέφυγα απο το θέμα... ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις εδώ στην Ελλάδα στο τραγούδι κάνουν καρριέρα Μπάστες, Μπεζεντάκες, Μαρτάκηδες, Νίνοι, και λοιποί πουθενάδες, οι Πυξ-λαξ σας μάραναν.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους αντιπαθώ όσο λίγους, αλλά ότι κάναν ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία στην Ελλάδα, κάναν! Άρα;

Υπάρχει μία ΤΕΡΑΣΤΙΑ λίστα αντιπαθητικών που έκαναν ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία στην Ελλάδα, δυστυχώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις εδώ στην Ελλάδα στο τραγούδι κάνουν καρριέρα Μπάστες, Μπεζεντάκες, Μαρτάκηδες, Νίνοι, και λοιποί πουθενάδες, οι Πυξ-λαξ σας μάραναν.

 

Ααααακριβώς. Αν και όπως είπε κι ο solega αυτή η κλαψομ...ιασή τους είναι ανυπόφορη. Τέλος πάντων, πάμε γι'άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου