Προς το περιεχόμενο

Τι καλά που θα ταν να είχαμε Helloween με Kiske και Hansen ξανά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και γώ απο τον τίτλο του θέματος νόμιζα επανενώθηκαν οι helloween με Kiske και Kai Hansen  :P :P

ανα γεια σου αυτο ειναι επανενωση!!!

δικος μου εισαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γώ απο τον τίτλο του θέματος νόμιζα επανενώθηκαν οι helloween με Kiske και Kai Hansen  :P :P

 

Ε κατσε φρονιμα Deris πολυ θεος(ναι Kiske δεν ειναι...)... ;D ;D Να με θυμιθεις θα βγάλουν τρελη δισκαρα τον οκτωμβριο.

 

Υ.Γ.Οπως βλεπετε προσωπικα δεν δινω μια τους Πρυξ λαξ αν και εχουν και τα καλα τους και ημουν φαν του Ξυδους(απο πριν πεθανει)

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κατσε φρονιμα Deris πολυ θεος(ναι Kiske δεν ειναι...)... ;D ;D Να με θυμιθεις θα βγάλουν τρελη δισκαρα τον οκτωμβριο.

 

 

Και μένα μ'αρέσουν πολύ και με Deris  :D :D. Όψωμεν τον Οκτώμβριο ;)

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μ'αρέσουν πολύ και με Deris  :D :D. Όψωμεν τον Οκτώμβριο ;)

Helloween χωρις Hansen δεν υπαρχουν.Δεν υπηρξαν ποτε. Και κατα δευτερον τωρα μη συγκρινουμε kiske με deris...ιεροσυλια.

 

ευτυχως δε λετε που θα δουμε Πλιατσικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Helloween χωρις Hansen δεν υπαρχουν.Δεν υπηρξαν ποτε. Και κατα δευτερον τωρα μη συγκρινουμε kiske με deris...ιεροσυλια.

 

 

Eλα να κοντραριστουμε λιγο σαν γνησιοι μεταλλάδες... ;D ;D ;D στο better than raw(το αγαπημενο μου με deris) δεν παιζει ο Hansen θυμαμαι...

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Eλα να κοντραριστουμε λιγο σαν γνησιοι μεταλλάδες... ;D ;D ;D στο better than raw(το αγαπημενο μου με deris) δεν παιζει ο Hansen θυμαμαι...

 

Πάτε γυρεύοντας.

Ωραίος και ο Ντέρις ποζέρις, αλλά είναι το better than raw καλύτερο από Walls of Jericho και Keepers? :P

 

Οι Soundgarden επανενώθηκαν έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Eλα να κοντραριστουμε λιγο σαν γνησιοι μεταλλάδες... ;D ;D ;D στο better than raw(το αγαπημενο μου με deris) δεν παιζει ο Hansen θυμαμαι...

 

Είμαστε τελείως off topic αλλά έχει φάση ;D. Εμένα μ' αρέσει με Deris πολυ το chameleon(xaxax αστειεύμαι.) Μ'αρέσει πολύ το the time of the oath.

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκοψα αν δεν σας πειράζει, μήπως και θέλει κανένας φαν των ΠυξΛαξ να πανηγυρίσει  ::)

 

btw μου αρέσουν πολύ οι δίσκοι Helloween από το walls μέχρι το Dark ride (μετά πια δεν άντεξα ;P )

Αλλά η Hansen εποχή ήταν άλλου παπά ευαγγέλιο.

 

Πρόκειται πάντως για μια επανένωση που δεν υπάρχει για κανένα λόγο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου