Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για τις κιθαρες Airline


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απεθυνομαί σε όσους έχουν παιξει καποτε με καποια..

Ποια ειναι η γνωμη σας για την '59 2p custom..?

Με αυτην παιζει κ ο white..

ποια μοντελα απο την συγκεκριμενη εταιρια κανουν την διαφορα?

gtr_Red-airline59-2P.jpg.2b34d4e89e6290b306c63b8e69d13c11.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην η εταιρεια δεν λεγεται Airline αλλα EASTWOOD (απλα βγαζει & καποιες κοπιες Airline μεταξυ των αλλων πολλων που βγαζει) .

 

Κατα δευτερον ΟΛΕΣ οι κιθαρες της μαμανε και δερνουν.

 

Με αυτην παιζει κ ο white..

 

Δεν παιζει με αυτη αλλα με μια original πλαστικη  Airline που ειναι ΠΟΛΥ χειροτερη.... ;D

 

το signature μοντελλο του (η Custom που λες δηλ.) ειναι ΥΠΕΡΟΧΗ μια και σε αντιθεση με το απλο μοντελλο εχει ΜΟΝΟΥΣ μαγνητες ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα δυο Eastwood Airline ( Tuxedo και H44 )  και μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι ειναι απο τα καλυτερα και ομορφοτερα οργανα που κυκλοφορουν εκει εξω. Αν λαβουμε υπ'οψη και τις σχετικα χαμηλες τους τιμες, τι αλλο να ζητησει κανεις?!

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Βασικά,αν και μια αγορά κιθάρας δεν είναι στα άμεσα σχέδια μου,πρέπει να ομολογήσω ότι τόσο οι Eastwood όσο και οι Reverend είναι απλά πειρασμός και για να βάλω και άλλες δύο εταιρίες στο παιχνίδι,το ίδιο όμορφες και είναι οι Kay και οι Harmony.

    H απορία που έχω είναι,στα ίδια χρήματα(~700ευρώ) σε ποιά από αυτές τις μάρκες να κινηθεί κάποιος;

 

edit:από άποψη ποιότητας κατασκευής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk ποια η γνωμη σου για τις sidejack?

 

Eιναι πολυ ωραιες κοπιες των Mosrite.Αν σου αρεσει ο ηχος των Ventures χτυπα την.

 

επισης ποια θεωρεις την καλυτερη κιθαρα απο πλευρασ ποιοτητας?

 

Ολες οι Eastwood ειναι πολυ προσεγμενες οποτε δεν νομιζω να υπαρχει τετοιο θεμα,προσωπικα η Tuxedo που εχω ειναι εκπληκτικη απο πλευρας κατασκευης & ηχου (βεβαια με ενα σετακι Lolars απογειωθηκε και αλλο ηχητικα,αλλα και οι στοκ μαγνητες σουπερ ηταν).

 

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι Eastwood ειναι πολυ προσεγμενες οποτε...

Και οι άλλες τρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Βασικά,αν και μια αγορά κιθάρας δεν είναι στα άμεσα σχέδια μου,πρέπει να ομολογήσω ότι τόσο οι Eastwood όσο και οι Reverend είναι απλά πειρασμός και για να βάλω και άλλες δύο εταιρίες στο παιχνίδι,το ίδιο όμορφες και είναι οι Kay και οι Harmony.

    H απορία που έχω είναι,στα ίδια χρήματα(~700ευρώ) σε ποιά από αυτές τις μάρκες να κινηθεί κάποιος;

 

edit:από άποψη ποιότητας κατασκευής

 

Δεν προσέχουμε στην παράδοση; ;D

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου