Προς το περιεχόμενο

Epiphone vs Prs


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις εχω ακουσει και τις 2, αλλα μιας και την epiphone την εχω σπιτι μου και παιζουμε πανω - κατω το ιδιο style θα σου την πρωτεινα ανεπιφυλακτα!!

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το πλεον αξιοπιστο ? Πες μου οτι το συμβουλευεσαι προτου αγορασεις ?

 

Ειναι το μοναδικο reviewαδικο που μπορει να δεις να λενε οτι ο mg σπερνει και ενας rectifier οτι ειναι κονσερβοκουτι.

 

στη στατιστική υπάρχουν πάντα τα λεγόμενα "outliers" τα οποία παραμερίζεις και αγνοείς πριν βγάλεις συμπέρασμα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με το Harmony...και τα λοιπα review sites αλλοιμονο σε οποιον παει να αποκτησει γνωμη και αποψη μονο απο οτι λενε εκει μεσα....ή απο οτι λεμε εμεις εδω μεσα.....

 

Αν δεν εχεις αποψη παιρνεις χερια και ποδια και πας ο ιδιος και βλεπεις το οργανο ή το μηχανημα που σε ενδιαφερει.  Ετσι αποκτας μια αποψη και μεεταααααααα μπαινεις στα σαητ αυτα να δεις τι εχουν να πουν αλλοι που εσενα ισως να σου ξεφυγε ή να μην παρατηρησες η η η ....

Δε μιλαμε για μπλουζακια φουστες και παπουτσια μιλαμε για οργανο που μεσω αυτου θα εκφραστουμε...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραθετω δυο reviews apo Harmony Central το πλεον κατα την γνωμη μου αξιοπιστο site για γνωμες.

 

Ακομα και το δελτιο ειδησεων του STAR ειναι πιο αξιοπιστο και σοβαρο απο αυτο το site...... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και το δελτιο ειδησεων του STAR ειναι πιο αξιοπιστο και σοβαρο απο αυτο το site...... ;D

Δεν σε "πιάνω" επακριβώς.Θέλεις να πεις ότι αν θέλεις να μάθεις πότε ξεμαλλιάστηκε η Τζούλια με την Μπάστα, ή σε ποιό μπαράκι της Μυκόνου τραγούδησε ο Γαλάτης το "ασπρονήσι", υπάρχει καλύτερη πηγή? (απο το star οχι απο το noiz)

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ,εννοω τα reviews για GUITAR GEAR που κανει το STAR (μια φορα θυμαμαι ειχαν δειξει το Ρουβα με μια LP Custom και ειχαν πει : "ωραια κιθαρα!".. ;D)

 

;D ;D

 

Το Harmony Central κατα 90% φιλοξενει reviews 13χρονων που ειναι πολυ δυσαρεστημενοι γιατι με την Harley Benton strat & τον Gorilla amp που αγορασαν δεν μπορουν να βγαλουν "ηχο Metalica" (καλο για μεταλ? ;D) 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Harmony Central κατα 90% φιλοξενει reviews 13χρονων που ειναι πολυ δυσαρεστημενοι γιατι με την Harley Benton strat & τον Gorilla amp που αγορασαν δεν μπορουν να βγαλουν "ηχο Metalica" (καλο για μεταλ? ;D) 

Εκεί είναι που δε μπόρεσα να βγάλω άκρη για το αν οι Antiquity (humbuckers) του Seymour Duncan αξίζουν ή όχι τα λευτά τους, έχουν 50'ς ήχο κλπ. Η βαθμολογία κυμαινόταν από 3-10!!!!. Και φυσικά περί ηχητικού προσανατολισμού ούτε λόγος.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Harmony Central κατα 90% φιλοξενει reviews 13χρονων που ειναι πολυ δυσαρεστημενοι γιατι με την Harley Benton strat & τον Gorilla amp που αγορασαν δεν μπορουν να βγαλουν "ηχο Metalica" (καλο για μεταλ? ;D) 

 

πολύ συχνά αυτός που γράφει λέει και μερικά πράγματα για τον εαυτό του, πόσα χρονια παίζει, τι εξοπλισμό έχει, τι μουσική παίζει, αν παίζει λάιβ και ένα σωρό άλλα

 

τα 13χρονα μεταλοτυπάκια το "φωνάζουν" με τον τρόπο που γράφουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χανουμε την μπαλα παιδια.....να ανοιξουμε αλλο θεμα για την εγκυροτητα του Χαρμονι....χαχαχαχαχα

Εμενα παντως οτι εχω διαβασει και οπως ειπε και ο gdevelek μπορουμε να ξεχωρησουμε τους σοβαρους απο τους ασοβαρους ή πιτσιρικαδες κλπ

 

Αλλος για PRS ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου