Προς το περιεχόμενο

Νέο Σχήμα


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπραβο theod...

Γουστάρω πολύ κοντραμπασο...

Και ο drummer φαίνεται ότι το ακούει το είδος...

Δυστυχώς δεν υπάρχουν πολλοί swinger στις μερες μας σε αυτην την χώρα, που να γνωρίζουν το συγκεκριμένο μουσικό ιδίωμα εις βαθος...

MΕ τα χίλια και εγώ...

Αντε καντε κανενα live μπας και ακουσουμε και τίποτα διαφορετικό...

Respect!! ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπραβο theod...

Γουστάρω πολύ κοντραμπασο...

Και ο drummer φαίνεται ότι το ακούει το είδος...

Δυστυχώς δεν υπάρχουν πολλοί swinger στις μερες μας σε αυτην την χώρα, που να γνωρίζουν το συγκεκριμένο μουσικό ιδίωμα εις βαθος...

MΕ τα χίλια και εγώ...

Αντε καντε κανενα live μπας και ακουσουμε και τίποτα διαφορετικό...

Respect!! ;D ;D ;D ;D ;D

 

να σαι καλά φίλε μου. :)

Υπάρχουν πολλοί που ασχολούνται με αυτό το είδος στην Ελλάδα αλλά θέλει λίγο ψάξιμο  ;) ;) ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

THEOD

 

Η γνώμη μου δεν μετράει για να σταθώ να πω κάτι μουσικά.Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ ''σκόρπια'' τα ακούσματα που έχω πάνω σε αυτό το είδος.

Αλλα σαν ακροατής όμως μπορώ να πω ότι γκρουβάρει η μπάντα για τα δικά μου αυτιά πάντα! :) Το αν θέλεται πρόβες σίγουρα δεν μπορώ να το πω εγώ αλλά μου ακούγεται ευχάριστα το αποτέλεσμα.Δεν είναι επί του θέματος αλλά ίσως άμα ήταν και λίγο πιο ποιοτική η ηχογράφηση να το άκουγα ακόμα πιο ευχάριστα.Αλλά αυτό δεν έχει να λέει γιατι ουτος η άλλος το είπες και εσύ ''ηχογραφήσαμε την πρόβα μας'' και αναφέρεσαι καθαρά στην μπάντα.

 

Φιλικά Νίκος

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω γουστάρω τρελλά...

Είστε για πολλά γούστα...

Ανέβασε κανα βίντεο όταν παίξετε λάιβ. Έτσι για να βάλω ένα κονιάκ και να ανάψω κανά πούρο (αν και δεν καπνίζω).

Κι άλλα! Κι άλλα!

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RayDTutto frankyproject2

 

Παιδιά ευχαριστούμε πολύ είστε πάρα πολύ καλοί  :D :D :D

 

Βρήκα λίγο χρόνο και έκανα 2 remix ποίο ανθρωπινά

 

ένα κανονικό

softly_2_ok_mix_stereo.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν διάβασα τη σύνθεση και το είδος φαντάστικα κάτι «άδειο». Οταν το άκουσα όμως ξέχασα τελείως το πιάνο που νόμιζα ότι θα έλειπε. Η δουλειά σας -καθώς και άλλων παιδιών- είναι ένας από τους λόγους που παρακολουθώ το Noiz. Επιτρέψτε μου να σας συγχαρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά το 2ο!!  ;D

Τρελένομαι για το πως μιξάρανε στα 60's-70's!!

Π.χ. όπως το Call on me-Janis Joplin ή Hit the road jack και άλλα πόσα!!Σου κάηκε το ένα ηχείο???Πάει έχασες όλα τα τύμπανα και ακούς μόνο τις ουρές από τo plate! ;D ;D

Ωραίος!!Σιγουρα το άκουσα πιο ευχάριστα τώρα!Θα μου πείς το κοντρα μπάσο με τι mic το έπιασες?Η είναι με κάψα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά το 2ο!!  ;D

Τρελένομαι για το πως μιξάρανε στα 60's-70's!!

Π.χ. όπως το Call on me-Janis Joplin ή Hit the road jack και άλλα πόσα!!Σου κάηκε το ένα ηχείο???Πάει έχασες όλα τα τύμπανα και ακούς μόνο τις ουρές από τo plate! ;D ;D

Ωραίος!!Σιγουρα το άκουσα πιο ευχάριστα τώρα!Θα μου πείς το κοντρα μπάσο με τι mic το έπιασες?Η είναι με κάψα?

 

Συνήθως γράφω με ένα royer r121 και realist κάψα σε  DI grace design .

Αυτή τη φορά έγραψα από το DI του phil Jones στο Grace και δεν έβαλα καθόλου μικρόφωνο.   8) No Bleeding Bass  8)

 

parkerfly1955 θενξς :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου