Προς το περιεχόμενο

επειδη εχω ντερτια


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειπα να σας βαλω 2 κομματια απο τον τεραστιο ΜΑΚΗ.....σε μια απο τις καλυτερες εκτελεσεις.......οσοι πιστοι προσελθετε..........

 

 

το σολο στο 1.40 ειναι αριστουργημα......

 

 

 

πρισμος ΑΜΑΝΕ στο 3.17 με στιχο......απο αλλη κατηγορια....................

 

 

 

 

μου επεσε βαρυ το απογευμα και η ταβερνα στα ΚΑΛΥΒΙΑ........... ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε με ξαφνιασες......γουσταρω και εγω κατι τετοια ωρες ωρες......εγω ειμαι ενας απο τους πιστους ;D

 

 

Κωστα μην ξαφνιαζεσαι σε αυτον συγκεκριμενα εχω σπρωξει πολυ χρημα..............μια περιοδο ;).....αλλα αυτα τα δυο ειναι κομματαρες...........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

????????????? ??? ??? ??? ??? ??? ???

 

Δεν καταλαβα τι ακριβως σου κανει εντυπωση...εκτος εαν δεν θεωρεις τον ΜΑΚΗ φωναρα και καλλιτεχναρα μαζι με ΒΙΤΑΛΗ .....και ελαχιστους ακομα!εγω παντως που παλια πηγαινα τακτικα...και παπαδες παιζανε και φωναρα ειχε....οποτε μια χαρα........και ειναι και πιο ROCK απο πολλους χλεχλεδες του εξωτερικου...αυτα φυσικα ειναι γνωμη μου ,καποιος αλλος μπορει να διαφωνει. ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "Τωρα που φευγεις" ειναι απλα ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ,και βεβαια αν "πιασει" αποδοση ο Μακης και η ομαδα του τυφλα να'χουν οι "τζαζιστες".... :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "Τωρα που φευγεις" ειναι απλα ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ,και βεβαια αν "πιασει" αποδοση ο Μακης και η ομαδα του τυφλα να'χουν οι "τζαζιστες".... :)

μ'αρεσεις  ;).................

Αυτες οι αλλαγες που εχει απο μαντζορε -μινορε ειναι αριστουργημα.Μην πουμε για τον τροπο που το ερμηνευει γιατι δεν χρειαζεται.....Οσο για την μπαντα του ...μια απο τις φορες που τον ειχα δει ηταν με τον ΘΕΟ ΖΕΡΒΑ μαζι και ειλικρινα αυτα που επαιζαν ηταν απο αλλη διασταση.....αυτο που ειπες για τζαζιστες επεσες διανα.Με τον αδερφο μου (μπασιστας) κοιταζομασταν σαν χαζοι σε καποια tutti που εκαναν......Τι να πεις αρτιοι μουσικοι.μουσικαρες με τα ολα τους.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' εδώ είσαστε στα χωράφια μου....

 

Αν δεν παίζουν αυτοί ποιοί θα παίξουν ???

Τεχνική έχουν, ταλέντο έχουν, γνώσεις έχουν, ακούσματα έχουν....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κλαρίνο δυνατό, αλλά η φωνή είναι άπειρο συναίσθημα(και βιμπράτο) χωρίς λογική που λέει κι ο ...Ράμφος  ;D αυτοί οι τύποι νομίζω θα σου πουν "καλημέρα τι κάνεις καλά" και θα κλαίνε  :D

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου