Προς το περιεχόμενο

Ανταλλαγή εξοπλισμού στο εξωτερικο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πως καταλαβαινουμε οτι ο τυπος ειναι απο νιγηρια? εχει καποιο χαρακτηρηστικο?

 

Θα σου πεί να στείλεις το εμπόρευμα στην Νιγηρία.

Μέχρι και χρήματα μπορεί να σου βαλει στην τραπεζα,θα σου στείλει email με κατάθεση στο όνομα σου,η οποία θα ενεργοποιηθεί οταν σε πιάσει κότσο  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 9/10 από κει είναι.Μια μέρα είχα κέφια και όταν έλαβα ένα τέτοιο mail,άρχισα να παριστάνω τον καλούλη και τον αφελή... ;Όταν φτάσαμε στην... "τηγανίτα" ο αθεόφοβος μου στειλε τα...στοιχεία του ;D και ήθελε τα φράγκα μέσω Western Union στη...Νιγηρία.Το τι αρκουδιάρικο γέλιο έπεσε με όλο το "deal" δε λέγεται...Χρόνια είχα να γελάσω έτσι... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μήπως πρέπει να λέει "προσοχή Κώστα, άμα πάρεις το τάδε πρόσεξε γιατι είναι απατεώνας;"  ::) Να σε πω αθώο, αφελή... τι να πω.

 

 

 

Πες τα χρυσόστομε... ;)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όνομά μου είναι Peter Τσάμπερλεν από το Λονδίνο ... Είμαι επικοινωνεί μαζί σας σχετικά με την αγγελία σας στις ιστοσελίδες που ψάχνετε για το πιο πάνω θέμα ... Το έχω σε πολύ καλή κατάσταση και αν εξακολουθούν να ενδιαφέρονται, Επιτρέψτε μου να μάθω και εγώ θα σας υποβάλει λεπτομερή στοιχεία του είδους και εγώ θα πρέπει, επίσης, τη διεύθυνση αποστολής σας και τον αριθμό τηλεφώνου για να υπολογίσει το κόστος αποστολής για να destination.My σας μέσο πληρωμής μέσω Paypal, Western Union, MoneyGram .. έμβασμα Τράπεζα .. Επιτρέψτε μου να μάθω ποια μέθοδος προτιμάτε και εγώ πλοίο την επόμενη ημέρα μετά την πληρωμή έχει λάβει .. αριθμός τηλεφώνου μου είναι +447024029617 .. Μπορείτε να με καλέσετε οποτεδήποτε για περαιτέρω συζήτηση ή στο email μου πίσω ευχαριστίες και την ελπίδα να ακούσω από σας σύντομα

 

Μα και τα ελληνικά του ade in Nigeria είναι ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..Επιτρέψτε μου να μάθω ποια μέθοδος προτιμάτε και εγώ πλοίο την επόμενη ημέρα μετά την πληρωμή έχει λάβει ..

 

Όλα τα λεφτά!!!

 

Σόρυ για το οφ τόπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ευχαριστω πολυ για τις αποψεις και τα παραδειγματα σας.Απλα ουτε θυμα θελω να ειμαι ουτε θυτης, ουτε αφελης.Για αυτο ειναι το φορουμ και ρωταω.Μολις μπηκα σπιτι μου και βλεπω τι εχετε παραθεσει.

Η δικη μου κατασταση δεν ειναι Νιγηριας,ουτε Ριτσαρντ Τσαμπερλαιν,ουτε Ριτσαρντ Ατενμπορο.

Και φυσικα εχω διαβασει τα κοκκινα γραμματα στις αγγελιες.

Η δικη μου κατασταση ερχεται απο εδω: http://www.loot.com/advert/saleclavia-nord-stage-ex-88-88key/2708885

 

Κραταω τις επιφυλάξεις μου διοτι δεν εχουμε μιλησει απο χτες.

Αυτα. Μαλλον..τι μαλλον δηλαδη...μενω εις τον ελληνικο τροπο και βλεπουμε.

Και παλι ευχαριστω! Ειλικρινα!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη μου φαινεται παρα πολυ φτηνη. Σε ενα παρομοιο website με αγγελιες ειχα βρει ενα fender rhodes MARK V και μετα απο μερικα email ανακαλυψα οτι δεχτηκε να το πουλησει ταυτοχρονα στον συγκατοικο μου. Υπαρχει ενα προγραμμα οπου οταν βαλεις καποιο link και ο ενδιαφερομενος το πατησει μπορεις να δεις απο ποια περιοχη ειναι (ip address)

 

Εαν πραγματικα ενδιαφερεται για την ανταλλαγη γιατι δεν κανετε καποιο private sale μεσω ebay με τις ιδιες τιμες?

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου