Προς το περιεχόμενο

Ανταλλαγή εξοπλισμού στο εξωτερικο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μα και εμενα ονομα επωνυμο και τηλεφωνο ειχε. Απλα υπαρχουν διαφορα προγραμματα που μπορουν π,χ, να βλεπουν στις αγγελιες τα ζητειται και να στελνουν σε ολους αυτους οτι και καλα υπαρχει. Για αυτο θεωρειται spam.

www.myspace.com/thepuzzle4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και εμένα μου έτειλαν mail απο "Αγγλία", αλλά όπως αποδείχθηκε και αφού το έψαξε το αφεντικό, μου είπε οτι ο τύπος είναι απο Νηγηρία.

Οπότε καλό είναι να μην εμπιστεύεστε κανένα τέτοιο "τύπο" απ'το εξωτερικό.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχισαμε και τις παροιμιες τωρα....

παππουτσι απο τον τοπο σου κι ας ειναι και μπαλωμενο.  ::) (καινουριο σε αριστη κατασταση,δεν εχει βγει εξω,δεν το εχουν καπνισει,δεν το ειχανε σε ανοικτο παραθυρο).

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Βρε Korgious γιατί είσαι τέτοιο θύμα;

 

Δηλαδή το κείμενο δεν σου λέει τίποτα;

 

Προσοχή! Εχουν εμφανισθεί συμπτώματα ξένων απατεώνων που παριστάνουν Αγγλους εμπόρους και προσφέρουν ζητούμενα όργανα. Δεν έχουν καλό σκοπό. Μην τους εμπιστεύεστε χωρίς αποδεικτικά στοιχεία.

 

Μήπως πρέπει να λέει "προσοχή Κώστα, άμα πάρεις το τάδε πρόσεξε γιατι είναι απατεώνας;"  ::) Να σε πω αθώο, αφελή... τι να πω. Και μη μου πεις ότι δεν ήταν το παρακάτω κείμενο που έλαβες:

 

Ο/Η Peter Chamberlain ενδιαφέρεται για την αγγελία σας:

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=ταδε

 

My name is Peter Chamberlain from London...I am contacting you regarding your advert you place on website that you are looking for the above subject...I have it in very good condition and if still interested,Let me know and i will forward you details of the item and i will also need your shipping address and telephone number to calculate the shipping cost to your destination.My mode of payment is Via Paypal,Western union,MoneyGram..Bank wire transfer..Let me know which method you prefer and i ship the next day after payment has been receive..My phone number is +447024029617..Feel free to call me anytime for further discussion or email me back thanks and hope to hear from you soon

 

 

 

Το όνομά μου είναι Peter Τσάμπερλεν από το Λονδίνο ... Είμαι επικοινωνεί μαζί σας σχετικά με την αγγελία σας στις ιστοσελίδες που ψάχνετε για το πιο πάνω θέμα ... Το έχω σε πολύ καλή κατάσταση και αν εξακολουθούν να ενδιαφέρονται, Επιτρέψτε μου να μάθω και εγώ θα σας υποβάλει λεπτομερή στοιχεία του είδους και εγώ θα πρέπει, επίσης, τη διεύθυνση αποστολής σας και τον αριθμό τηλεφώνου για να υπολογίσει το κόστος αποστολής για να destination.My σας μέσο πληρωμής μέσω Paypal, Western Union, MoneyGram .. έμβασμα Τράπεζα .. Επιτρέψτε μου να μάθω ποια μέθοδος προτιμάτε και εγώ πλοίο την επόμενη ημέρα μετά την πληρωμή έχει λάβει .. αριθμός τηλεφώνου μου είναι +447024029617 .. Μπορείτε να με καλέσετε οποτεδήποτε για περαιτέρω συζήτηση ή στο email μου πίσω ευχαριστίες και την ελπίδα να ακούσω από σας σύντομα

 

Ο κύριος έχει Νιγηριανή διεύθυνση και παριστάνει τον Εγγλέζο και τα αγγλικά του είναι made in Nigeria που είναι γνωστή πηγή scamming και phishing. Γι αυτό με το που το κατάλαβα προειδοποίησα στην πρώτη σελίδα με ΚΟΚΚΙΝΑ γράμματα τα μέλη. Παραπέρα νίπτω τας χείρας μου.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου