Προς το περιεχόμενο

Ανταλλαγή εξοπλισμού στο εξωτερικο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχουν εκφρασει ενδιαφερον για δικο μου εξοπλισμο, 2 ανθρωποι απο Αγγλια.

Τι μου προτεινετε να κανω για να διασφαλισω την επικειμενη ανταλλαγη? Το σκεφτομαι..και μεσα μου λεει οχι το ενστικτο.

Δεν ξερω εαν υπαρχει καποια διαδικασια ωστε ολα να γινουν οπως πρεπει. Και να αποσταλλει ο δικος μου εξοπλισμος και να παραλαβω τον δικο του.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στις αγγελιες καποιος εχει γραψει αυτο στην πρωτη σελιδα

Προσοχή! Εχουν εμφανισθεί συμπτώματα ξένων απατεώνων που παριστάνουν Αγγλους εμπόρους και προσφέρουν ζητούμενα όργανα. Δεν έχουν καλό σκοπό. Μην τους εμπιστεύεστε χωρίς αποδεικτικά στοιχεία.

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αποδεικτικα στοιχεια δεν μου λενε κατι. Απο κει και περα, αν συνεννοηθουμε με μια κοινη μεταφορικη(fedex παραδειγματος χαριν), μπορω μεσα απο εκει να τους πω οτι αν δεν παραλαβουν τον εξης εξοπλισμο να μην πραδωσουν τον δικο μου...η ...θα κλαιω με μαυρο δακρυ?

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορω μεσα απο εκει να τους πω οτι αν δεν παραλαβουν τον εξης εξοπλισμο να μην πραδωσουν τον δικο μου.. ...

 

φυσικα και ΔΕΝ μπορεις,σιγα μη βαλεις και ορο να κερασουν φραπε τον Πακιστανο που θα κουβαλαει το δεμα... ;D(ασε που χειροτερες εταιρειες ταχυμεταφορων απο τις Αγγλικες απλα δεν υπαρχουν.....οποτε και να γινονταν ... μη περιμενεις να συννενοηθεις...)

 

 

η ...θα κλαιω με μαυρο δακρυ?

 

θα κλαις.

 

 

Αστο  καλυτερα..... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν θες, για να μην μπλεκεις με αγγλιες και μεταφορικες και ολα αυτα, μπορεις να μου στειλεις εμενα τα πληκτρα σου και να σου στειλω εγω τα κουτια απο τα πραγματα που θα ηθελες να εχεις! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

korgious και εμενα μου ειχαν στειλει τετοιο μειλ, αλλα ηταν τελειως απροσωπο και μου το στειλαν ξανα μετα απο καμποσο καιρο αρκετες φορες ακριβως το ιδιο μειλ που σημαινει οτι τα χουν ετοιμα γραμμενα και απλως τα spamαρουνε. Κανενας απλος χρηστης του ιντερνετ που ψαχνει στις αγγελιες μπας και βρει κατι για ανταλλαγη δεν θα εκανε κατι τετοιο. Παντως αν θες σου στελνω το μειλ εκεινου που μου στειλε γιατι μπορει να μην ειναι ο ιδιος οποτε μην τον κατηγορησουμε και αδικα  :)

www.myspace.com/thepuzzle4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε,δεν μιλαω για spam e-mails.

Υπαρχει αγοραστης / ενδιαφερομενος με ονοματεπωνυμο,διευθυνση και τηλεφωνο.Εχουμε απλως ανταλλαξει 2 e-mail και τιποτε αλλο. Αν προχωρουσε η διαδικασια,ηθελα να ξερω τι και πως. Αν..λεω αν..γιατι μετα απο αυτο που επαθε συναδελφος μου, και το τι λεει μεσα μου το ενστικτο μου...η απαντηση ειναι να καθισω στα αυγα μου.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου