Προς το περιεχόμενο

Android vs iPhone


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι μεταξύ των δύο αλλά δεν ξέρω τι να διαλέξω.

Ρωτάω τους γνώστες: Πώς βλέπετε την εξέλιξη του Android στο software και τη διείσδυση στην αγορά ειδικά μετά την ιστορία της κεραίας του iPhone 4;

Ας αποφύγουμε τους οπαδισμούς και τους τρολισμούς plz.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα android κινητα εχουν κατακλυσει την αγορα .Μπορεις να βρεις και με 200 E ( lg optimus με 1.6 με μελλοντικη αναβαθμιση στα 2.1) .

Ωντας open source να ξερεις οτι καπου στην γη ενας σπυριαρης nerd αυτη την στιγμη διορθωνει τα segmentation faults απο το επομενο freeware που θα εχουν κατεβασει ολοι τις επομενες μερες .

 

To iphone 4 ΔΕΝ πηρε εγκριση απο τον αμερικανικο συλλογο των καταναλωτων και προτεινουν ανοικτα να το αποφευγουν αυτοι που το σκεπτονται ( το διαβασα πριν απο λιγο στο tro-ma-ktiko.blogspot αν θες να δεις επιβεβαιωση )

 

Καλο θα ταν αν ακομα εισαι στο ψαξιμο να περιμενεις να δεις και τι θα παιζει με τα νεα win mobile .

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι μεταξύ των δύο αλλά δεν ξέρω τι να διαλέξω.

Ρωτάω τους γνώστες: Πώς βλέπετε την εξέλιξη του Android στο software και τη διείσδυση στην αγορά ειδικά μετά την ιστορία της κεραίας του iPhone 4;

Ας αποφύγουμε τους οπαδισμούς και τους τρολισμούς plz.

καλησπερα φιλε μου εγω ειμαι κατοχος του iphone 3G και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος!! (παντος αν δεν εχεις σκοπο να φτιαξεις account για τα application δεν αξιζει τοσο...και θα το βαρεθεις ευκολα) λιγη υπομονη για το iphone 4 να δεις τι γινεται γιατι οπως ειπε και ο Ksekourdistos ΔΕΝ πηρε εγκριση απο τον αμερικανικο συλλογο των καταναλωτων αν και δεν ξερω το γιατι κατι θα εχει γινει .. ελπιζω να βοηθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ. Ξέρω για το 4. Έχει πρόβλημα με την κεραία σε συγκεκριμένο σημείο και η apple προτείνει... θήκη... Αλλά, έτσι κι αλλιώς το 3GS κοιτάω. Κάποιος που να χρησιμοποιεί Android πολύ;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ. Ξέρω για το 4. Έχει πρόβλημα με την κεραία σε συγκεκριμένο σημείο και η apple προτείνει... θήκη... Αλλά, έτσι κι αλλιώς το 3GS κοιτάω. Κάποιος που να χρησιμοποιεί Android πολύ;

 

Ποτέ δεν είδα iPhone να χρησιμοποιείται από κάποιον χωρίς θήκη. Ούτε πιστεύω ότι θα δω ποτέ. Οπότε, το πρόβλημα με την κεραία (καίτοι αληθινό) δεν έχει καμία σημασία - μην αυταπατάσαι.

 

Αν θέλεις λόγους για να μη πάρεις το iPhone, σου αφιερώνω το παρακάτω βίντεο (πολύ πλάκα), αλλά να ξέρεις ότι (παρ΄όλα αυτά) θα κάνεις μεγάλο λάθος.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν είδα iPhone να χρησιμοποιείται από κάποιον χωρίς θήκη. Ούτε πιστεύω ότι θα δω ποτέ. Οπότε, το πρόβλημα με την κεραία (καίτοι αληθινό) δεν έχει καμία σημασία - μην αυταπατάσαι.

 

Αν θέλεις λόγους για να μη πάρεις το iPhone, σου αφιερώνω το παρακάτω βίντεο (πολύ πλάκα), αλλά να ξέρεις ότι (παρ΄όλα αυτά) θα κάνεις μεγάλο λάθος.

 

 

 

τι συμπέρασμα βγαλατε απο αυτο το video?? HTC i dont care !!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά; Εγώ θα έλεγα το αντίθετο... Οι περισσότεροι που έχω δει να χρησιμοποιούν iPhone το έχουν χύμα. Εκτός και αν έχουν τίποτα θήκες που δεν φαίνονται...

Φανταστικό βίντεο πάντως... :)

Ποτέ δεν είδα iPhone να χρησιμοποιείται από κάποιον χωρίς θήκη. Ούτε πιστεύω ότι θα δω ποτέ. Οπότε, το πρόβλημα με την κεραία (καίτοι αληθινό) δεν έχει καμία σημασία - μην αυταπατάσαι.

 

Αν θέλεις λόγους για να μη πάρεις το iPhone, σου αφιερώνω το παρακάτω βίντεο (πολύ πλάκα), αλλά να ξέρεις ότι (παρ΄όλα αυτά) θα κάνεις μεγάλο λάθος.

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά; Εγώ θα έλεγα το αντίθετο... Οι περισσότεροι που έχω δει να χρησιμοποιούν iPhone το έχουν χύμα. Εκτός και αν έχουν τίποτα θήκες που δεν φαίνονται...

 

Χύμα το έχουν μόνο οι άσχετοι στις καφετέριες και στα μπαράκια που το έχουν πάρει για φιγούρα και καλά-καλά δεν ξέρουν να το ανάψουν. Όλοι οι υπόλοιποι το βάζουν σε θήκη για λόγους προστασίας και (συχνά) ομορφιάς. Ειδικά αυτή που δίνει η Apple είναι έξοχη, απ' ότι είδα.

 

Άλλωστε, τι σε νοιάζει; Κρατάς το κινητό με τον συγκεκριμένο τρόπο στο αριστερό χέρι; (από περιέργεια ρωτάω)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αριστερό; Για το δεξί μιλάνε.

Consumer Reports Won't Reccomend iPhone 4

Αλλά έτσι κι αλλιώς τζάμπα κουβέντα. Δεν πληρώνω 4. Μάξιμουμ 3GS.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου