Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ


sera

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To σκεπτικό μου δεν είναι αυτό

Το σκεπτικό μου είναι ότι όταν θα παραγγείλω το χ προιόν από το online κατάστημα θα πάρω και ένα daisy chain των 4 ευρώ, ή θα φροντίσω να οργανώσω ή να πάρω μέρος σε μια μαζική παραγγελία.

Δεν μπορείς να κάνεις σύγκριση ενός προιόντος αξίας 15 ευρώ και να το βγάζεις ποιο φθηνό από το άλλο που κάνει 4 ευρώ με μόνο κίνητρο τα μεταφορικά, εκτός και αν είσαι κάποιος Έλληνας μαγαζάτορας από τους καλούς.

Αν πραγματικά το μόνο που χρειάζεσε είναι ένα daisy chain και δεν θέλεις να δώσεις 20 ευρώ για μεταφορικά στο musik produktiv που είναι υπολογισμένα fixed μπορείς να το πάρεις από το ebay και να δώσεις 2 ευρώ μεταφορικά, που είναι και η πραγματική αξία για κάτι που ζυγίζει το πολύ 200 γραμμάρια.

Δεν θα κολίσουμε στις συμφωνίες του musik produktiv με τα γερμανικά ταχυδρομεία. [/url]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω παντως παιδια εβαλα ενα φιλο μου ηλεκτρονικο και μου εφτιαξε ενα τροφοδοτικο με 30 ευρω.Απο τοτε δεν εχω καθολου θορυβο.

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου