Προς το περιεχόμενο

Fender stratocaster headstock


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει τρόπος να κάνεις το headstock μιας strato να φαίνετε παλιό.Δεν θέλω να γίνει relic του τύπου καψίματα με τσιγάρο και τρύπες με κατσαβίδι.Απλά να κιτρινίσει θέλω ώστε να δείχνει παλιό.Το headstock είναι βαμένο με high gloss λούστρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμμμ  ::)

 

αν ήταν παλιό .... πρώτα θα είχε καεί απο τσιγάρα , μετά θα είχε σημάδια απο χτυπήματα . και μετάάααα θα είχε πάρει ελάχιστα το λούστρο να κιτρινίζει .

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμμμ  ::)

 

αν ήταν παλιό .... πρώτα θα είχε καεί απο τσιγάρα , μετά θα είχε σημάδια απο χτυπήματα . και μετάάααα θα είχε πάρει ελάχιστα το λούστρο να κιτρινίζει .

 

Σωστό,αλλά όχι απαραίτητα μ΄αυτή τη σειρά.Έχω δει original Strat του ΄54 που ο ιδιοκτήτης της την πρόσεχε και απλά έιχε κιτρινίσει.Δεν είχε το MOJO όμως! 8)

 

Υπάρχει τρόπος να κάνεις το headstock μιας strato να φαίνετε παλιό.Δεν θέλω να γίνει relic του τύπου καψίματα με τσιγάρο και τρύπες με κατσαβίδι.Απλά να κιτρινίσει θέλω ώστε να δείχνει παλιό.Το headstock είναι βαμένο με high gloss λούστρο.

 

Είναι δυνατό,αλλά δύσκολα θα το καταφέρεις μόνος σου.Αν θες κορυφαία δουλειά ετοίμασε την για ένα "ταξιδάκι" προς την άλλη όχθη του Ατλαντικού... Αξίζει τον κόπο να μπεις σ΄αυτή τη διαδικασία?

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου