Προς το περιεχόμενο

Zach. P Trio


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αρχική μου άποψη πλησίαζε λίγο του kosh και επέλεξα να το ξανακούσω πριν πω κάποια άποψη. Το βρίσκω εξαιρετικό. Καλή συνέχεια και με τα λάιβ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν να ζητήσω συγνώμη προκαταβολικά για το θράσος μου! Το έχω ακούσει τρείς φορές το κομμάτι, και παρόλο που είναι φανερό ότι είστε εξαιρετικοί μουσικοί, στο συγκεκριμένο κάτι δέν μου κάθεται καλά σε σχέση με το ρυθμικό δέσιμο και κλείδωμα μάλλον. Λέω μάλλον γιατί δέν μπορώ να προσδιορίσω τί ακριβώς. Το εντοπίζω περισσότερο στα ντράμς. Είπα μήπως απλά ξύπνησα στραβά σήμερα, οπότε έβαλα να ακούσω κάποιο κομμάτι jazz στο youtube το οποίο καθώς το άκουγα δέν υπήρχε κανένα ερώτημα. Ακούγωντας το δικό σας όμως μαζί με τον θαυμασμό υπήρχε συνεχώς και ένα ερώτημα του στύλ "είναι εντάξει ή δέν είναι;". Προβληματίστηκα για το άν θα έπρεπε να το γράψω, καθώς ανθρωποι με απείρως περισσότερες γνώσεις απο εμένα δέν είδαν κάτι τέτοιο, επομένως μπορείς ελεύθερα να το αγνοήσεις εντελώς. Δέν θα παρεξηγηθώ καθόλου. Μπορεί επειδή η μόνη μου επαφή με τη μουσική αυτή να είναι μέσω των κορυφαίων ηχογραφήσεων να βάζω υπερβολικά ψηλά τον πήχη σε ένα εξαιρετικά δύσκολο είδος μουσικής, ή η ασχετίλα μου να μή μου επιτρέπει να έχω σωστή κρίση (πολύ πιθανό).

 

 

Χαλάρωσε καλέ μου φίλε δεν παρεξηγεί κανένας  :D

Μην προσπαθείς να το αποκρυπτογραφήσεις .Άκουσε το μια φορα και αν σου αρέσει το ξανακούς , αν όχι ακούς κάτι άλλο  ;)

εν ντ δε λάιφ γκόους όν  8)

 

 

Υπέροχο.

 

Καλά σας κάνει και σας έχει στην πειθαρχία ο κύριος Πινακουλάκης  ;). Σας βγάζει τον καλύτερό σας εαυτό.

 

 

 

θενκς jj

Μας έχει αλλάξει τα φώτα  ο Mr P. ;D ;D

 

 

Η αρχική μου άποψη πλησίαζε λίγο του kosh και επέλεξα να το ξανακούσω πριν πω κάποια άποψη. Το βρίσκω εξαιρετικό. Καλή συνέχεια και με τα λάιβ :)

 

 

Θενξ Ευη  ;)

 

Περιμένω νεότερα από σαι να  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σας!

Είστε πράγματι δεμένοι. Νομίζω πως αν συνεχίσετε την δουλειά θα αναπτυχθεί ακόμα περισσότερο η επικοινωνία μεταξύ σας κάτι που μπορεί να σας οδηγήσει σε πιο προσωπικό ήχο και ακόμα πιο ενδιαφέροντες πειραματισμούς.

Ελπίζω να συνεχίσετε! :)

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σας!

Είστε πράγματι δεμένοι. Νομίζω πως αν συνεχίσετε την δουλειά θα αναπτυχθεί ακόμα περισσότερο η επικοινωνία μεταξύ σας κάτι που μπορεί να σας οδηγήσει σε πιο προσωπικό ήχο και ακόμα πιο ενδιαφέροντες πειραματισμούς.

Ελπίζω να συνεχίσετε! :)

Θενξ kostri  :D

 

Λοιπόν άκου . Μετά το jasmine  του  jarrett άκου το Changes (jarrett trio 1981) Θα πάθεις πλάκα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά,εξαιρετικοί οπως πάντα!

Ελπίζω να προλάβω το live σας πριν να φύγω για έξω.

(Μου φτιάξατε τη διάθεση για να ακούσω Keith τώρα)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά,εξαιρετικοί οπως πάντα!

Ελπίζω να προλάβω το live σας πριν να φύγω για έξω.

(Μου φτιάξατε τη διάθεση για να ακούσω Keith τώρα)

 

θενξ :)

Μπεστ τσόις  ;)

Ελα θα χει πλάκα :D :D :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου