Προς το περιεχόμενο

Η λαμαρίνα, η λαμαρίνα όλα τα σβήνει


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό το Lexus αλλά τα λεφτά του δεν τα αξίζει.

Αν πάμε "money is no object" παίρνουμε το Βεϋρονάκι και τελειώνει η συζήτηση... ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μου αρέσουν τα υποκοριστικά που βάζεις αγαπητε!

''Τσάκα ένα βεϊρονατσι'' (Κρητικός αγοραστής).

Επειδή είναι μικρό και ζουμπουρλούδικο... :D :D :D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναλαμβάνω,ένα είναι ΤΟ αυτοκινητο Ακούστε...

 

 

 

 

:o :o :o

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δείτε τι συμβαίνει όταν τέτοια υπεραυτοκίνητα πέφτουν σε λάθος χέρια...

 

IMG_0366.thumb.JPG.cfe63a61fedb8ae9e578f59f8466774d.JPG

IMG_0369.thumb.JPG.361ad8de11f6666a2b4267e319cbffd9.JPG

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες ξανά το βίντεο που έβαλα. Στο 8.42. Δες τι είναι τρεις θέσεις κάτω από το GT-R. Εντάξει, αυτοκινητάρα η Carrera GT, αλλά ο Γκοτζίλας δεν παλεύεται...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες ξανά το βίντεο που έβαλα. Στο 8.42. Δες τι είναι τρεις θέσεις κάτω από το GT-R. Εντάξει, αυτοκινητάρα η Carrera GT, αλλά ο Γκοτζίλας δεν παλεύεται...

 

O Γκοτζίλας είναι πολύ πιο ευκολοδήγητος ενώ η GT είναι ουσιαστικά μια F1 που θέλει πολλά κιλά χέρια για να οδηγηθεί στο ίδιο επίπεδο με τον Γκοτζίλα.Αξιοσέβαστος όμως...

 

 

Είχα την τύχη να την οδηγήσω έστω για λίγο και σε φοβίζει,πόσο μάλλον όταν τολμήσεις να την πας "με τα όσα" :D

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

:o Tι μας κάνεις ανθρωπέ μου βραδιάτικα? :D

Aυθεντική rs 2.7 είναι?

Περιμένουμε κλιπάκι ;D

 

@bihlas87: Νεκρανάσταση του θέματος γιατί θέλω να κρατάω τις υποσχέσεις μου! (έστω και λίγο αργά... ;D )

 

Ένα μικρό βιντεάκι από το εσωτερικό του αυτοκινήτου,με αφορμή μιά εκδρομή στην Καβάλα που κάναμε...Είχα χρόνια να πάω στην Καβάλα και είχα ξεχάσει πόσο όμορφη πόλη είναι!Ο καιρός καταπληκτικός,καλή διάθεση υπήρχε και όλα πήγαν μιά χαρά.Έβαλα και μερικές φωτογραφίες,αλλά δεν είμαι επαγγελματίας φωτογράφος,οπότε "be gentle"... ;D

 

Το βιντεάκι τραβήχτηκε με ένα iphone,οπότε και ο ήχος και η εικόνα δεν είναι και τα καλύτερα δυνατά...Και κυρίως είχα το νου μου στο δρόμο!

 

(Kαι για τους "Ιταλούς" μια Alfa ενος Καβαλιώτη που έμεινα με το στόμα ανοιχτό όταν την είδα... :o)

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

"Ανοιγματάκι"

Οδηγάω το Leon μου vs Honda S2000 και σταματάω αφού δεν έχει ενδιαφέρον το άνοιγμα...

Προ 4-5 ετίας (που ήταν φτηνή η βενζίνη).

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι φωτογραφίες για καποιον λόγο δεν "ανέβαιναν" στο πρώτο post...

 

@Studio54GR: Ωραία η..."ανοιγματάρα"! ;D

 

DSC01939.jpg

 

DSC01943.jpg

 

DSC01967.jpg

 

DSC01992.jpg

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου