Προς το περιεχόμενο

Η λαμαρίνα, η λαμαρίνα όλα τα σβήνει


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σαν και αυτο δηλ. (ειχα το ιδιο μεχρι να χτυπησει η..εφορια ... ;D)?

 

 

 

αν μιλαμε για ΛΑΜΑΡΙΝΑ δεν υπαρχει αλλο (ειχε κανει 1,3 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ χιλιομετρα :o ,το ειχαμε απο το 1963 εως το 2006 & ουτε μια σκουρια)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Παίδες ανοίξτε άλλο θέμα για τις λαμαρίνες παρακαλώ. Μη καταστρέφουμε ένα καλό θέμα. ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ανοίξτε άλλο θέμα για τις λαμαρίνες παρακαλώ. Μη καταστρέφουμε ένα καλό θέμα. ;)

 

Γιατί μας το "χαλάς"...? :'( ;D

 

 

 

σαν και αυτο δηλ. (ειχα το ιδιο μεχρι να χτυπησει η..εφορια ... ;D)?

 

 

 

αν μιλαμε για ΛΑΜΑΡΙΝΑ δεν υπαρχει αλλο (ειχε κανει 1,3 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ χιλιομετρα :o ,το ειχαμε απο το 1963 εως το 2006 & ουτε μια σκουρια)

 

 

Respect for your Volvo SF... 8)  (εντάξει,εντάξει yameth,θα ανοίξουμε καινούριο thread! ;D)

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SF,αυτό είναι το δικό μου καμάρι.Μετά από 4 χρόνια,πολύ υπομονή και σταδιακά, κατάφερα να αναπαλαιώσω (total restoration) αυτή την Porsche του 1973.Χρειάζεται ακόμα μερικές λεπτομέρειες,αλλά μπορώ να πω οτί είναι σχεδόν έτοιμη.Για "κανονικές" πινακίδες,ούτε λόγος φυσικά...(Θα βγάλω ιστορικές πινακίδες ΦΙΛΠΑ ή ΕΛΠΑ)

 

Έχεις φωτογραφίες από το Volvo? Αν έχεις,θα ήθελα πολύ να τις δω. 8)

IMG_0123.thumb.JPG.52e8ae1a37ee2656c3497214d44b57fd.JPG

IMG_0129.thumb.JPG.db113f05833c69112dba78a087eef6d1.JPG

IMG_0255.thumb.JPG.16f28bd9135b047c86d36aff1258d2dd.JPG

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o Tι μας κάνεις ανθρωπέ μου βραδιάτικα? :D

Aυθεντική rs 2.7 είναι?

 

Πολύ θα το ήθελα...αλλά μία original 2.7 RS είναι όνειρο θερινής νυκτός για μένα. ;D(Φαντάζομαι οτί γνωρίζεις πόσο έχει μία original AN βρεις καμμιά για πούλημα... 8))

 

Είναι μιά απλή 911 του ΄73.

 

Κλιπάκι με την πρώτη ευκαιρία! :)

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vintage αυτοκίνητα = καλύτερος ήχος. Δεν είναι θέμα tonemetals, αλλά καρμπουρέιτορ :D.

 

Zηλεύω την Πόρσε σου S9F, αν κάποια στιγμή έχω τη δυνατότητα θα ήθελα ΠΟΛΥ να αναπαλαιώσω ενα datsun 240z ή κάποια παλιά julia ή veloce και θέλω να γίνω από εκείνους τους κουλ τύπους που ανήκουν ενεργά στους φίλους του ιστορικού αυτοκινήτου (εκεί που το μουστάκι ΔΕΝ είναι προαιρετικό, αλλά επιβάλλεται ;D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις φωτογραφίες από το Volvo? Αν έχεις,θα ήθελα πολύ να τις δω.

 

δυστυχως καμμια ψηφιακη ρε μαμωτο,το λατρευαμε ομως ( ο πατερας μου ετρεχε σε ραλλυ με αυτο στα 60s,4 "Ακροπολις" ειχε βγαλει το θεριο (φυσικα χωρις ΚΑΜΜΙΑ σχεδον μετατροπη!)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vintage αυτοκίνητα = καλύτερος ήχος. Δεν είναι θέμα tonemetals, αλλά καρμπουρέιτορ :D.

 

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ! ;D

 

 

(εκεί που το μουστάκι ΔΕΝ είναι προαιρετικό, αλλά επιβάλλεται ;D).

 

Την "πάτησα" δηλαδή...? Ν΄αρχίσω να αφήνω? ;D

 

 

δυστυχως καμμια ψηφιακη ρε μαμωτο,το λατρευαμε ομως ( ο πατερας μου ετρεχε σε ραλλυ με αυτο στα 60s,4 "Ακροπολις" ειχε βγαλει το θεριο (φυσικα χωρις ΚΑΜΜΙΑ σχεδον μετατροπη!)

 

Είμαι σίγουρος οτί ο πατέρας σου είναι ΠΟΛΥ cool τύπος! 8)

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SF,αυτό είναι το δικό μου καμάρι.Μετά από 4 χρόνια,πολύ υπομονή και σταδιακά, κατάφερα να αναπαλαιώσω (total restoration) αυτή την Porsche του 1973.Χρειάζεται ακόμα μερικές λεπτομέρειες,αλλά μπορώ να πω οτί είναι σχεδόν έτοιμη.Για "κανονικές" πινακίδες,ούτε λόγος φυσικά...(Θα βγάλω ιστορικές πινακίδες ΦΙΛΠΑ ή ΕΛΠΑ)

 

 

 

ΑΥΤΗ ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ Porsche,αν δεν ειναι carrera απλα δεν ειναι Porsche ;)

 

Nα την χαιρεσαι,ειναι απλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου