Προς το περιεχόμενο

Digitech rp500 ή Line 6 x3 live


manosXVIII

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα ΗΡΑΚΛΗ....εγω πιστυω οτι η τιμη του θα ειναι πολυ τσιμπημενη και το κακο ειναι οτι δεν θα βγαλουν και καποιο μοντελο πιο light οπως rp1000,rp500 για ατομα που δεν τους νοιαζει να τα εχουνε ολα στα ποδια τους.....και τους φτανουν λιγες ευκολιες...οπως εγω.Κοιτα εγω πιστευω  με βαση την τιμη του x3 που για μενα ειναι τσιμπημενη...θα εχει κανα 550-600αρη ευρω(μπορει να πεφτω και πολυ εξω βεβαια).Εγω θα εδινα τετοιο ποσο για πεταλιερα μονο εαν εκανε τραγικο μπαμ....... θα εμπαινα σε σκεψη.....

 

Θα υπάρχουν 3 μοντέλα. Οι πρώτες τιμές που είχαν κυκλοφορήσει ήταν 300, 400, 500 ευρώ. Αλλά ακόμα και +100 ευρώ να είναι, μην ξεχνάμε ότι είναι καινούργια και υποτίθεται state of the art, σίγουρα μεταχειρισμένα Χ3 και RP βρίσκεις πολύ φτηνότερα. Εξαρτάται πάντως από τις απαιτήσεις. Και εν'πάσει περιπτώσει πρέπει να τα ακούσουμε κιόλας! Εγώ συμβουλεύω υπομονή σε όποιον ενδιαφέρεται για καινούργιο αυτή την εποχή.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως ψωνισα ενα eleven rack και σωθηκα....τι pod, ti rp500 kai #@!$%^$...

 

Τρομερος ηχος...λιγα και καλα...

 

Μπράβο!

 

Εσένα θα σε χρειαστούμε στο A/B/C/D κλπ, τεστ που θα κάνουμε μόλις αποκτηθεί το πρώτο POD HD500.  8) 8) 8) ;D ;D ;D ;D ;D

 

Άλλοι συμμετέχοντες, Axe-Fx και Digitech GSP1101 (με το τελευταίο firmware όλα).

 

Be afraid.  :P

 

Αν ψήνεσαι, τσέκαρε το θέμα για τα POD HD.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως ψωνισα ενα eleven rack και σωθηκα....τι pod, ti rp500 kai #@!$%^$...

 

Τρομερος ηχος...λιγα και καλα...

ανεβασε κατι ρε συντροφε....να το ακουσουμε ειτε σε βιντεο ειτε σε mp3.... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου