Προς το περιεχόμενο

Norma the band-Βορεια και δυτικα,Το πρωτο τους Βιντεοκλιπ


StageMaster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προς ολους εσας που ειστε με το δαχτυλο στην σκανδαλη...

Η μουσικη ειναι μουσικη..και οχι αγωνας ποδοσφαιρου...Ελεος μαζι σας...αμεσως να κρινεται και να σχολιασετε...Λες και σας ειπαμε σχολιαστε...και μην μου πειτε οτι ειναι ενα ελευθερο φορουμ και λεμε οτι γουσταρουμε..τα παιδια παρουσιαζουν καποια δουλεια η οποια εχει βγει με κοπο και πολλα εξοδα εκ μερους των παιδιων και εσεις τους κρινεται λες και πληρωσατε κατι για να τους δειτε...με ποιο δικαιωμα κρινεται?σας το ζητησε κανεις?η εχετε πληρωσει καποιο εισιτηριο και θελετα να δικαιολογησουν τα λεφτα σας...

Και στην τελικη ποσοι απο σας εχετε καποιο αλμπουμ καποιο βιντεοκλιπ η εστω...καποιο τραγουδι να μας παρουσιαστειτε μ αυτο...ΕΛΕΟΣ...

 

Αγαπητέ είσαι τελείως φάουλ εδώ.

 

Όποιος παρουσιάζει ΔΗΜΟΣΙΑ μια ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ δουλειά του, μοιραία θέτει εαυτόν υπό την βάσανο της κριτικής.

 

Το αν έχει πουλήσει τα χωράφια του μπαμπά του για να φτιάξει κάτι, προσωπικά με αφήνει παντελώς αδιάφορο σαν αποδέκτη της προσπάθειας. Σε τελείως φιλικό/συναδελφικό επίπεδο, αν θέλεις να το δεχτώ και να δω (όπως και βλέπω εξάλλου) ΟΛΕΣ τις φιλότιμες προσπάθειες με συμπάθεια και ενίοτε συμπαράσταση.

 

Όσο για το τελευταίο σου σχόλιο, στην διαλεκτική ονομάζεται ad hominem και θα σε παρακαλούσα να μην το επαναλάβεις πουθενά, γιατί προτίστως προσβάλλει εσένα σαν συζητητή:

 

http://el.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem

 

 

----

 

Στα περί του κλιπ τώρα θα συμφωνήσω με τον Νέστορα. Εμένα μου αρέσει και το στυλ της μουσικής αυτής... ακούω τώρα και τα άλλα κομμάτια της μπάντας και θα παρακολουθώ.  :)

 

Καλή επιτυχία στα επόμενα βήματα!

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δεχομαι χωρις καμοια δικαιολογια υπερ μου..Απλα επειδη ξερω προσωπικα τα παιδια και ξερω την δουλεια και τον χρονο και το χρημα που ξοδεψαν για αυτη τη δουλεια βγαινω εκτος εαυτου οταν βλεπω τετοια σχολια τα οποια κατ εμε δεν σκοπευουν καπου...Δηλαδη η κριτικη ειναι καλοπροαιρετη οταν ειναι στοχευμενη και με σκοπο την βελτιωση του υπο κριτικην μουσικου,συγκροτηματος,καλλιτεχνη..τωρα κριτικες του στυλ τι κουκλες ειν αυτες χριζουν απαντησεις του ιδιου επιπεδου...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..τωρα κριτικες του στυλ τι κουκλες ειν αυτες χριζουν απαντησεις του ιδιου επιπεδου...

Όπως είδες μίλησα με σειρά ενδιαφέροντος, και το πιο ωραίο ήταν τα 2 κορίτσια, μετά ο εξαιρετικός ντράμμερ και στη συνέχεια τα ...(να μη τα ξαναγράψω).

Δηλ για να ικανοποιήσω το δημόσιο αίσθημα θα 'πρεπε να πω ότι το κομμάτι είχε μουσική και στίχους επιπέδου Eleanor Rigby και ότι το σόλο ήταν ανάλογο του Heartbreaker?

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτασαμε στο σημειο να μας υπαγορευουν και τι θα λεμε? Ωραια 8)

 

Φίλε warwickplayer, το σχολιο σου εκανε 100 φορες περισσοτερο κακό στο θεμα αυτο.

 

Αλλωστε δεν είδα κανενα κακοπροαιρετο σχολιο.

 

Τι το κακο εχει να πεις "τι κουκλες ειναι αυτες"? Δε νομιζω οτι ενοχλει καμια γυναικα να της λεν οτι ειναι ομορφη ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δεχομαι χωρις καμοια δικαιολογια υπερ μου..Απλα επειδη ξερω προσωπικα τα παιδια και ξερω την δουλεια και τον χρονο και το χρημα που ξοδεψαν για αυτη τη δουλεια βγαινω εκτος εαυτου οταν βλεπω τετοια σχολια τα οποια κατ εμε δεν σκοπευουν καπου...Δηλαδη η κριτικη ειναι καλοπροαιρετη οταν ειναι στοχευμενη και με σκοπο την βελτιωση του υπο κριτικην μουσικου,συγκροτηματος,καλλιτεχνη..τωρα κριτικες του στυλ τι κουκλες ειν αυτες χριζουν απαντησεις του ιδιου επιπεδου...

 

Δε νομίζω τα παιδιά να έβαλαν την κοπέλα και το αγόρι στο videoclip επειδή τους είχαν υποχρέωση... τα έβαλαν γιατί είναι όμορφα παιδιά, για να αναδείξουν αισθητικά το όλο έργο. Και η μπασσίστρια είναι κουκλάκι, γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε.  ;D

 

Χαλάρωσε αδελφέ, κανένα σχόλια απ'όσα διάβασα δεν έγινε κακόπιστα, γι'αυτό να είσαι σίγουρος.   ;) Και ΣΙΓΟΥΡΑ όλοι εδώ μέσα ευχόμαστε καλή επιτυχία στα παιδιά.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που το συγκεκριμένο στυλ μουσικής απέχει πολύ από τα προσωπικά μου γούστα, θεωρώ ότι το συνολικό αποτέλεσμα (παίξιμο, παραγωγή, video clip) για το συγκεκριμένο είδος μουσικής είναι σε αρκετά υψηλό επίπεδο.

 

Τις ευχές μου στα παιδιά για καλή συνέχεια ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ας μην το συνεχισουμε...ζηταω συγνωμη απλα εγω παντα ειμαι τις αποψης οτι ολες οι προσπαθειες πρεπει να στηριζονται!!! ;D

Οσο για την Γεωργια ειναι σκετη κουκλα και στην οθονη και απο κοντα και εξερετικη μπασιστα!!! ;D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παραγωγή! Η εισαγωγή μου θύμισε λίγο perfect circle οπότε ψήθηκα καλοπροαίερετα για το παρακάτω αλλά προσωπικά με χάλασε λίγο ο ελληνικός στίχος!

Πού έγινε η ηχογράφηση κ η μίξη ρε μάγκες?

 

Καλή συνέχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φίλε warwickplayer, το σχολιο σου εκανε 100 φορες περισσοτερο κακό στο θεμα αυτο.

 

 

+1000

Γιατί τώρα που πήραν 5 ''καλά'' σχόλια, απλώς για να ισορροπήσει λίγο η κατάσταση,

είναι καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου