Προς το περιεχόμενο

Norma the band-Βορεια και δυτικα,Το πρωτο τους Βιντεοκλιπ


StageMaster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1000

Γιατί τώρα που πήραν 5 ''καλά'' σχόλια, απλώς για να ισορροπήσει λίγο η κατάσταση,

είναι καλύτερα...

Σωστά όλα τα μέλη σκέφτονται α να τους σχολίασαν αρνητικά αυτούς οπότε πάω να πω ψέματα να ισορροπήσω την κατάσταση. Που το σκέφτηκες αυτό;

 

Ωραίο το βίντεο μουσικά πολύ καλό, προσωπικά ούτε ο Ελληνικός στίχος ούτε η φωνή δε μου αρέσουν, αλλά ούτως ή άλλως και άλλα ανάλογα δεν μου αρέσουν οπότε... Καλή συνέχεια πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σωστά όλα τα μέλη σκέφτονται α να τους σχολίασαν αρνητικά αυτούς οπότε πάω να πω ψέματα να ισορροπήσω την κατάσταση.

 

Κατά συνθήκη ψεύδη, όχι από όλους και μόνο για να μην παρεκτραπεί η συζήτηση...

 

Που το σκέφτηκες αυτό;

 

Μα στην καρέκλα μου, βεβαίως βεβαίως! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια δουλεια επαγγελματικη , μπραβο σας.

Το κομματι μου φανηκε λιγακι ''αψυχο'' , αλλα μαλλον λογω βιντεοκλιπ , φανταζομαι σε live να το απαλλοτριωνετε ;D

Ωραιοι θα σας ακουω.

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλή και σωστή παραγωγή, ωραίο βιντεοκλίπ, δείχνει ότι έπεσε χρόνος, χρήμα και προσπάθεια.

 

Η εισαγωγή με ιντριγκάρισε πολύ (ειδικά το μπάσιμο του ντράμερ α λα Chop Suey), αλλά όταν μπήκαν τα power chords στο 0:50 περίπου και η φωνή μετά, με παρέπεμψε σε πολλά άλλα ίδια ελληνικά ροκ τραγούδια και ομολογώ πως έχασα το ενδιαφέρον μου.

 

Θα ψάξω και για άλλα κομμάτια της μπάντας. Πάντως, παιδιά, μπράβο σας και καλή συνέχεια.

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν το δυνατοτερο σημειο ενος τραγουδιου ειναι η εισαγωγη,η οποια ειναι βγαλμενη απο δισκο SOAD,τοτε κατι δεν παει καλα...Φλατ ελληνοφωνο "ροκ" με ακριβο ηχο κ φτηνη αισθητικη(για τα γουστα μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες...

Όπως δείχνουν και εδώ τα πράγματα, όπου πατε προκαλείτε πανικό...!!!χαχα!

Καλή Συνέχεια!!!(και απο τα pc-ια)

 

ΥΓ: Αν δεν κάνω λάθος, για τον φίλο που ρώτησε για μιξη και ηχογραφήσεις, κατα 99,9% οι ηχογραφήσεις έγιναν στο Vision Of Sound απο τον Θωμά Νάστο στα Ιωάννινα και μίξη - mastering στο Run Devil Run στην Θεσσαλονίκη.

Αφήνω και ενα 0,1% περιθώριο λάθους...χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Good stuff...μαρεσε...! :)

 

φανταζομαι το ρεφρεν προηρθε οταν καποιος απο την μπαντα ηθελε να παει καπου προς καματερο ή ανω λιοσσια...χεχε...

 

καλη φαση... :)

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγουδι,ξεκινωντας απ την παραγωγη και φτανοντας στο βιντεο κλιπ,αναγκαιο κακο των καιρων μας,δειχνει ΜΕΡΑΚΙ και ΑΓΑΠΗ απ τα παιδια γι αυτο που κανουν.

Σ αυτο λοιπον που εξελαβα διαισθητικα ως ακροατης-τηλεθεατης υποκλινομαι οπως θα εκανα και σ οποιονδηποτε απ οποιοδηποτε στυλ κι αν προερχεται αν εχει τα παραπανω στοιχεια.

Απο κει και περα,συνθετικα εχει στοιχεια που το κατατασσουν στο χωρο του αξιοπρεπους ελληνικου ροκ και ειναι πολλα υποσχομενο.

Ο τραγουδιστης καλος,οι στιχοι λιγο αδυναμοι στα κουπλε αλλα αρκετα δυνατοι στο ρεφραιν αν εισαι απο επαρχια και τους καταλαβαινεις....

Το σολο?

Καλα,ακομα μ αυτα ασχολειστε?(Ειμαι απ αυτους που γουσταρουν Malmsteen αλλα...φτανει.. ;))

 

Παιδια,μη μασατε τιποτα,το χετε!

Ευχομαι τα καλυτερα κι εναν καλο μανατζερ,τιποτα αλλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου