Προς το περιεχόμενο

ENGL AMPS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα σε ολους, χρειαζομαι τη βοηθεια σας για τους εν λογω ενισχυτες, ενδιαφερομαι μονο για κεφαλι και περισοτερο για τον savage. δεν θελω να κανω ακομα μια τυφλη αγορα.λογω οτι ειμαι απο επαρχια θα μπορουσατε να μου αναφερετε καταστηματα που τους εχουν η τους εχει παρει το ματι σας στην πρωτεβουσα η την συμπρωτευουσα?

ευχαριστω προκαταβολικα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αντιπροσωπος των ENGL ειναι ο Λογοθετης στην Αθηνα, με τον Τσελιο να ειναι ο συνεργατης του στη Θεσσαλονικη. Εχουν και οι 2 αρκετους ENGL στο μαγαζι για δοκιμη, δε ξερω φυσικα αν θα εχει καποιος τους τον συγκεκριμενο που θελεις να ακουσεις. Ενα τηλεφωνο προτου πας θα βοηθουσε.

 

www.tseliosmusic.gr

 

(το site του Λογοθετη ειναι υπο συντηρηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιπροσωπος των ENGL ειναι ο Λογοθετης στην Αθηνα, με τον Τσελιο να ειναι ο συνεργατης του στη Θεσσαλονικη. Εχουν και οι 2 αρκετους ENGL στο μαγαζι για δοκιμη, δε ξερω φυσικα αν θα εχει καποιος τους τον συγκεκριμενο που θελεις να ακουσεις. Ενα τηλεφωνο προτου πας θα βοηθουσε.

 

www.tseliosmusic.gr

 

(το site του Λογοθετη ειναι υπο συντηρηση)

να σαι καλα, ευχαριστω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που είπες Λογοθέτη να ενημερώσω τους φίλους συμφορουμίτες ότι έχει ανοίξει Κατάστημα B-Stock(το γράφει και απ έξω)στα Γλυκά Νερά(Αττικής) και σε επίσκεψή μου να δω τι παίζει από τιμές και προιόντα Β - Stock ενημερώθηκα ότι οι τιμές ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ίδιες με το κατάστημα στην Αθήνα και δεν υπάρχουν προιόντα B-Stock..Όποιος κατάλαβε ...κατάλαβε  ???

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που είπες Λογοθέτη να ενημερώσω τους φίλους συμφορουμίτες ότι έχει ανοίξει Κατάστημα B-Stock(το γράφει και απ έξω)στα Γλυκά Νερά(Αττικής) και σε επίσκεψή μου να δω τι παίζει από τιμές και προιόντα Β - Stock ενημερώθηκα ότι οι τιμές ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ίδιες με το κατάστημα στην Αθήνα και δεν υπάρχουν προιόντα B-Stock..Όποιος κατάλαβε ...κατάλαβε  ???

δεν ειναι βοηθεια αυτο ,,,, θα με στειλεις στη γερμανια. ;D ειχα παει στο καταστημα στην αθηνα αλλα τα προιοντα ελειπαν... γι αυτο ρωταω μπας και καποιος ξερει κανενα αλλο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα να μείνεις μακριά από ENGL γενικώς...Και αν βρείς για δοκιμή πες μου και μενα να πάω να ακούσω

 

Γιατι αυτο?? Εχω παιξει με το κεφαλι Engl special edition, και μπορω να πω οτι ειναι μακραν το καλυτερο ενισχυταρι που εχω παιξει, για ΟΛΑ τα στυλ. Αλλα και το Blackmore που εχω δοκιμασει ηταν επισης κορυφαιο, αλλα με μικροτερη γκαμα ηχων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα να μείνεις μακριά από ENGL γενικώς...Και αν βρείς για δοκιμή πες μου και μενα να πάω να ακούσω

 

Ναι όντως, αυτή είναι περίεργη δήλωση. Δεν τον έχεις ακούσει αλλά προτείνεις σε κάποιον να μείνει μακριά;;;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όντως, αυτή είναι περίεργη δήλωση. Δεν τον έχεις ακούσει αλλά προτείνεις σε κάποιον να μείνει μακριά;;;

Καθόλου περίεργη δεν είναι η δήλωση..Εσύ δεν την κατάλαβες...ENGL είχα και τον Thunder και τον Screamer...Άρα το ότι δεν τον έχω ακούσει δεν παίζει..το γτ του προτείνω να μείνει μακριά είναι μυστικό....Για να το πιάσεις καλύτερα εσύ όμως εννοώ ότι τα Honda είναι πολύ καλά αυτοκίνητα αλλά στην Ελλάδα δεν πουλάνε όσο θα έπρεπε για τους γνωστούς λόγους(Σαρακάκης)... ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου περίεργη δεν είναι η δήλωση..Εσύ δεν την κατάλαβες...ENGL είχα και τον Thunder και τον Screamer...Άρα το ότι δεν τον έχω ακούσει δεν παίζει..το γτ του προτείνω να μείνει μακριά είναι μυστικό....Για να το πιάσεις καλύτερα εσύ όμως εννοώ ότι τα Honda είναι πολύ καλά αυτοκίνητα αλλά στην Ελλάδα δεν πουλάνε όσο θα έπρεπε για τους γνωστούς λόγους(Σαρακάκης)... ;)

"γιατρε" γραψε και μια συνταγη....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου