Προς το περιεχόμενο

Total - Διαφημηστικό Spot - Μουαική?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα...

 

Ξέρει κανείς να μου πει ποιο είναι το μουσικό θέμα του διαφημιστικού spot του γιουρτιού Total της ΦΑΓΕ?

 

Για να σας βοηθήσω ή διαφήμηση περιγράγη το πως η φύση είναι από μόνη της ένας "καλλιτέχνης"

 

Εαν μου προτείνετε κάποιο link που είναι σαν βάση δεδομένων για μουσικά θέματα από διαφημήσεις, σας ευχαριστώ αλλά τσεκάρετε πρώτα εαν περιέχει το συγκεκριμένο θέμα γιατί έχω ψάξει αρκετά κ δεν το βρήκα!

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το νού μου χθές το βράδυ μήπως και την δω (ανάμεσα στα τεράστια break μιας ηλίθιας ταινίας που έβλεπα), αλλά δεν την έπαιξε.

Δεν μας το τραγουδάς λίγο μήπως και βρούμε ποιό είναι...!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Στείλε ενα mail στην ΦΑΓΕ ([email protected]) η παρ'τους τηλέφωνο (210 28 92 555) και θα σου πούνε ποιό είναι :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι καλησπέρα...

 

Έχουν περάσει αρκετές μέρες από τότε που τους έστειλα e-mail ζητώντας πληροφορίες αλλά δεν πήρα καμία απάντηση.

Ουτε και από το τηλέφωνο κατάφερα να βρώ λύση...πρέπει να κάλέσω λέει στη εταιρία που ανέλαβε να κάνει το spot...η οποία εδρεύει στο εξωτερικό..κτλ...κτλ..

 

Αν κάποιος το έχει δει σας παρακαλώ πείτε μου που θα βρω αυτό το υπέρχο θέμα που έχει....Το χρειάζομαι για να το βάλω σαν χαλί σε μιά παρουσίαση που θα κάνω σε 15μέρες με θέμα την Ψυχοακουστική και βρήκα οτι ταιριάζει πάρα πολυ....!!!

 

Please Help!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου είπανε ποια εταιρία ανέλαβε το spot?

Αν σου είπαν, ρώτα αυτούς.

 

Υ.Γ. Τόσοι διαφημιστές μέσα στο ΝΟΙΖ :D και αυτοί τα δίνουν εξω.........σαν δεν ντρέπονται!!! Να γιατι δεν παμε μπροστά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το σποτάκι έχει φτιαχτεί από ξένη διαφημιστική εταιρεία, το πιθανότερο είναι ότι η μουσική έχει φτιαχτεί ειδικά για αυτή την εφαρμογή και δεν θα είναι διαθέσιμη ούτε σε δίσκο ούτε πουθενά αλλού.

 

Σε κάθε περίπτωση, δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις όποια μουσική σου αρέσει σε όποια φάση σε εξυπηρετεί. Αν αυτό δεν σε νοιάζει τότε μπορείς πρακτικά να "δανειστείς" οτιδήποτε, οπότε δεν υπάρχει λόγος να κολλάς σε αυτό το συγκεκριμένο κομάτι. Βάλε κάτι άλλο.

 

Στην χειρότερη περίπτωση μπορείς να κάνεις το εξής: να κόψεις να τρως γιαούρτια της ΦΑΓΕ και να επιστρέψεις σε πιο παραδοσιακές λύσεις, π.χ. γιαούρτι σε πήλινο το οποίο είναι σαφώς ανώτερο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι....του Σπανουδάκη είναι από παλιότερο διαφημηστικό νομίζω!
Όντως, το νέο κλιπ το έχει γράψει ο Σπανακοπιτάκης. :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου