Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για αγορά κιθάρας


tanas6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Γεια σας παιδιά. Ένα φιλαράκι μου  θέλει να αγοράσει  μια ηλεκτροακουστική, εγώ είμαι πληκτρας, και για να μην τον πάρω στο λαιμό μου  θέλω την βοήθεια σας.

Διαθέτει μέχρι 900-1000 ευρω , μαζί με τη θήκη. Είναι ερασιτέχνης-αυτοδίδακτος. Τι προτείνετε και από που να αγοράσει αυτό που θα μου υποδείξετε.

Σας ευχαριστώ, Θανάσης.  ??? ;D     

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γεια σας παιδιά. Ένα φιλαράκι μου  θέλει να αγοράσει  μια ηλεκτροακουστική, εγώ είμαι πληκτρας, και για να μην τον πάρω στο λαιμό μου  θέλω την βοήθεια σας.

Διαθέτει μέχρι 900-1000 ευρω , μαζί με τη θήκη. Είναι ερασιτέχνης-αυτοδίδακτος. Τι προτείνετε και από που να αγοράσει αυτό που θα μου υποδείξετε.

Σας ευχαριστώ, Θανάσης.  ??? ;D     

 

 

stanford.με κλειστα ματια.

επισης μου αρεσαν οι lakewood και το πιο φτηνο της breedlove eixe ενδιαφερων...

θα πρωτεινα τα ηλεκτρικα να τα αγορασει κατωπιν αγορας τις κιθαρας...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την βοηθεια σου,αλλα πες μου που μπορω να ακουσω αυτη τη κιθαρα στην Αθηνα

 

τισ stanford στου κουρμπη στη θεμιστοκλεους.εχει ποικιλια γυρω σ'αυτην τη τιμη που ρωτας και μαλλον σε καποια τετοια θα καταληξεις.

τισ αλλες 2 εταιριες μονο το πιο φτηνο μοντελο τους θα ακουσεισ στον λογοθετη στη χαριλαου τρικουπη καπου διπλα στου ζοζεφ στο στενο (καθετο στην χαριλαου τρικουπη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε, είμαστε κι εμείς εδώ! ;D

 

Να κοιτάξει και τις Furch, στον Κουρμπή, αλλά και τις Norman, στο Λογοθέτη...

Είμαι κάτοχος μιας Norman, και ο group-mate μου έχει μια Furch, και έχω να πω τα καλύτερα και για τις δύο φίρμες. Μεστός και γεμάτος ήχος, και όχι υπερβολικά bright... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε, είμαστε κι εμείς εδώ! ;D

 

Να κοιτάξει και τις Furch, στον Κουρμπή, αλλά και τις Norman, στο Λογοθέτη...

Είμαι κάτοχος μιας Norman, και ο group-mate μου έχει μια Furch, και έχω να πω τα καλύτερα και για τις δύο φίρμες. Μεστός και γεμάτος ήχος, και όχι υπερβολικά bright... ;)

 

Furch = the best αλλα περισσοτερα φραγγα.1500+  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα την εντύπωση ότι σου φτάνανε, αλλά για να το λες, κάτι θα έχεις ψάξει παραπάνω από εμένα...

 

Στο κάτω κάτω, μπορεί να ακρίβυναν κι όλας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου