Προς το περιεχόμενο

Ηθικο διλλημα real thing-modelling να την κανω τη κινηση?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον treloagori εγραψα χθες βραδυ ενα κλιπακι για σενα με καθαρο ηχο , με overdrive κ λιγο metal στο τελος. Εδω δεν υπαρχει πουθενα λαμπα παρα μονο το axefx ενας τελικος ΑRT κ μια καμπινα 1χ12 με eminence delta pro μεγαφωνο. Παρολο που ειναι γραμμενο με το μικροφωνακι τηυς καμερας κ παρολο που η μετατροπη του για να το ανεβασω αλλοιωνει την χροια ( σαν να βαζει chorus!! :o)  θα καταλαβεις ποσο κοντα στην λαμπα εινβαι η αισθηση που σου δινει το μηχανακι!!! Η κιθαρα που παιζω ειναι φυσικα η νεραιδα που μου εφτειαξε ο marathon!!!!!

 

 

καλα ο ηχος ειδικα στο drive ειναι αριστουργημα........και ο ''metal'' ειναι εξαιρετικος.........μπραβο ΓΙΩΡΓΟ καταπληκτικο......εξαιρετικοι οι ηχοι......!

 

 

p.s η κιθαρα ειναι τρελα...ζηλευω.....ευγε στον MARATHON...............

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πωπω βρε γιωργο μου σ εβαλα σε μπελαδες...πραγματικα πολυ καλος ηχος αλλα στην αχη στα καθαρα κατι δεν μου πηγαινε καλα...σιγουρα λογω της καμερας οπως και να χει αλλιως να παιζεις και αλλιως να το βλεπεις απο καμερα...βρηκα κι εγω 2 κλιπακια και επαθα πλακα αλλα στο πρωτο παιζει backround μουσικη οποτε το συμπερασμα δεν θα ειναι 100% σωστο αλλα σπερνει

 

 

Stevie Ray Vaughan - Couldn't Stand The Weather Axe-FX Ultra

 

λεω να δοκιμασω με μια καλη καρτα ηχου και καλα μονιτορακια και να ξεκινησω με προγραμματακια και βλεπω σιγα σιγα αν τελικα το θελω η οχι...anyway καλο θα ηταν να περιμενω κι αλλο λιγο μπας και πεσουν οι τιμες η εμφανιστει κατι καινουριο σε κομπο(οπως εβγαλε η line6 dt50 combo 1x12 αν δεν το χετε παρει ειδηδη βγηκε και σε κομπο)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω βρε γιωργο μου σ εβαλα σε μπελαδες...πραγματικα πολυ καλος ηχος αλλα στην αχη στα καθαρα κατι δεν μου πηγαινε καλα...σιγουρα λογω της καμερας οπως και να χει αλλιως να παιζεις και αλλιως να το βλεπεις απο καμερα

 

Καθολου μπελαδες Παναγιωτη. Στα καθαρα ειναι πιο εντονο το κομπρεσαρισμα του μικροφωνου της καμερας για να μην κλιπαρει ο ηχος. Βεβαια την αισθηση την καταλαβαινεις μονο οταν παιξεις ο ιδιος , εχω δει κλιπακια φοβερα απο μηχανηματα που οταν τα παιξεις live ειναι για τα μπαζα!

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου