Προς το περιεχόμενο

Ενοικιαση 'virtual' διευθυνσης σε Αγγλια, Αμερικη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστο, αλλα προτιστως αναφερομαι σε περιπτωσεις 'Post to: United Kingdom '  ;)

Σαφως μετα απο συνενοηση ισως τους πεισεις, αλλα για εναν καινουργιο χρηστη σαν εμενα (ακομα δεν εχω κανει καμια συναλλαγη) δεν νομιζω να κανουν τη χαρη.

 

 

κι ομως, τις προαλλες που ηθελα κατι απο ebay εστειλα του τυπου και μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα, απλα δεν το ειχε σκεφτει. ΝΑΙ ΑΛΛΑ!

 

πηγα να κανω bid αλλα δεν με αφηνε το ebay αφου ειχε τον περιορισμο 'Post to: United Kingdom '

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει περίπτωση σοβαρός πωλητής να σου στείλει -και ειδικά ακριβό αντικείμενο- σε P.O. Box...

 

 

Μα αυτες οι εταιριες δεν σου νοικιαζουν θυριδες (P.O.Box) αλλα κανονικες διευθυνσεις!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτες οι εταιριες δεν σου νοικιαζουν θυριδες (P.O.Box) αλλα κανονικες διευθυνσεις!

 

είναι που ο καθένας λέει "το μακρύ του και το κοντό του"... ::)

 

και επαναλαμβάνω, αν έχεις account πας στο profile και έχεις την επιλογή για edit ή add street address, και μάλιστα μπορείς την δεύτερη, τρίτη κτλ διεύθυνση να την έχεις ως gift address..επίσης δεν σε υποχρεώνει να βάλεις ως κύρια διεύθυνση το σπίτι σου, ότι θες βάζεις...εγώ τον πρώτο καιρό είχα το μαγαζί του πατέρα μου και μετά έβαλα το σπίτι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέγεται mail forwarding και υπάρχουν πολλές αξιόπιστες εταιρίες! Το χρησιμοποιούσα παλαιότερα όταν το δολλάριο ήταν στο 1.60 και εγώ αγόραζα μόνο από Αμερική. Τα έστελνα όλα στην διεύθυνση που μου δώσανε (κανονική όχι po box), τα παραλάμβαναν για μένα και μάλιστα μου στέλνανε και photos του πακέτου για να ελέξω την κατάσταση! Μετά μου τα στέλναν όλα μαζί σε ένα δέμα. Μόλις γίνεσαι μέλος σου στέλνουν μια φόρμα της USPS για να τους εξουσιοδοτήσεις να παραλαμβάνουν και να υπογράφουν για σένα. Την υπηρεσία την είχα βρει μέσα στο ebay, πάνε 2-3 χρόνια όμως κι έχω χάσει τα bookmarks μου.  8)

 

Είχα γίνει μέτοχος στο mercenary audio στο vintage king και στο music123 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου