Προς το περιεχόμενο

PL-7 Πικ-απ ερωτησεις ηχου κ.τ.λ. ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά είναι οι Stanton και αν πάρεις και DJ βελόνες είσαι κομπλέ για χρόνια.

Φίλος μου έκανε και μ@μw τις Bussinessssss στην Australia... περνούσε με φορτηγάκι και μάζευε δίσκους από τα δισκάδικα που τους πετούσαν (κυριολεκτικά) με την έλευση του CD και τώρα βγάζει κανα 2.000 το μήνα από πωλήσεις στο ΕΒΑΥ !!!!

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μια χαρά είναι οι Stanton και αν πάρεις και DJ βελόνες είσαι κομπλέ για χρόνια.

Φίλος μου έκανε και μ@μw τις Bussinessssss στην Australia... περνούσε με φορτηγάκι και μάζευε δίσκους από τα δισκάδικα που τους πετούσαν (κυριολεκτικά) με την έλευση του CD και τώρα βγάζει κανα 2.000 το μήνα από πωλήσεις στο ΕΒΑΥ !!!!

 

ωραιος!!! καλα κανει εξυπνος ....

 

παιδια ειστε ολοι αστερια με εχετε βοηθησει πολυ ... αν και δε τα χω καταλαβει ολα ακομα τελεια ... οταν ερθει η στιγμη να κανω αγορες και εγκαταστασεις ... θα τα ξαναπουμε ... ευχαριστω πολυ πολυ οτι αλλο με ενημερωνεται ...

 

φιλος studio54 τι θες να πεις dj βελονες ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic alert

Εγω παντως την ειχα καταβρει με τις κασετες  :)

Ηταν και οι εποχες που πηγαιναμε στο δισκαδικο της γειτονιας, διναμε στον τυπο του μαγαζιου μια λιστα με τραγουδια που θελαμε και μας τα εγραφε σε κασετες. Τιμη αν θυμαμαι καλα ~ 20δρχ το τραγουδι. Μια ενενηνταρα κοστιζε γυρω στα 3 κατοσταρικα  ;)

Πεφταντε τρελλα compilations...

Αλλα και απο ηχο, αν ειχες καλο walkman ή στερεο βγαζανε πολυ καλο (αν ειχαν ηχογραφηθει σωστα βεβαια). Πολυ "ζεστο", ομοιομορφο, και αναλογικουρα ρε παιδι μου. Το μονο σπασιμο ηταν οταν το κασετοφωνο μασαγε καμια ταινια και επεφτε κανονικο tape editing.

Θυμαμαι το πρωτο auto-reverse μηχανημα της αγορας, που στην κυριολεξια γυριζε την κασετα ολοκληρη αναποδα αντι να γυρναει απλα την κεφαλη! Μεγαλεια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος!!! καλα κανει εξυπνος ....

 

παιδια ειστε ολοι αστερια με εχετε βοηθησει πολυ ... αν και δε τα χω καταλαβει ολα ακομα τελεια ... οταν ερθει η στιγμη να κανω αγορες και εγκαταστασεις ... θα τα ξαναπουμε ... ευχαριστω πολυ πολυ οτι αλλο με ενημερωνεται ...

 

φιλος studio54 τι θες να πεις dj βελονες ;;;

 

Oi dj είναι άσπρες με κόκινη μύτη στη βελόνα, είναι πιο ενισχυμένες (για scratch κλπ) και κρατάνε περισσότερο.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου