Προς το περιεχόμενο

Λαθος κιθάρα απο thomman


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλισπερα.Θα ηθελα να ρωτισω αν καποιοσ παραγγηλη λαθος κιθαρα απο το thomman κ μετα οταν του την φερουν το δει γινετε να την επιστρεψει με το 30 days money back ή να παρει μια αλλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομιζω πως με τις ισχυουσες ευρωπαικες οδηγιες εχεις το δικαιωμα απλα να πεις πως αλλαξες γνωμη ή οτι τελικα δεν σ' αρεσει και θες να παρεις αλλη.

Το πιο πιθανο ομως ειναι πως θα πρεπει να πληρωσεις τα μεταφορικα επιστροφης και προφανως να παραγγειλεις κατι αλλο. Λεφτα πισω δεν νομιζω να σου δωσουν.

Μην πεις ομως πως εχει καποιο προβλημα (μουφα δικαιολογια δηλαδη) γιατι απλα ή θα κοιταξουν να την επισκευασουν ή θα σου στειλουν αλλο κομματι απο το ιδιο μοντελλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα επειδη δν βρηκα την jimmy vaughan signature στρατ στην ελλαδα πουθενα να την δοκομασω και επειδη απο το internet εχω φαει κολλημα με αυτην την κιθαρα μπορω λες να την παραγγηλω και μολις μου την φερουν να την δοκιμασω να δω αν μ αρεσει αλλιως να του πω οποιαδηποτε δικαιολογια και να παρω μια αλλη η δεν πρεπει να ειναι ανοιγμενη κ τετοια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε τον κοπο να διαβασεις τα Terms and Conditions του Thomann.

http://www.thomann.de/gr/tho_agb.html

 

Θα δεις, μεταξυ αλλων, και αυτα:

 

"The customer is entitled to return our delivered merchandise within thirty (30) days no questions asked."

 

"Musikhaus Thomann e.K. regrets not to be able to carry the shipping costs for return shipments from foreign countries as part of the 30-day money back guarantee."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το site το εχω δει.αλλα δεν ξέρω αν

1)ειναι γνωστο κ εμπηστοσυνης?

2)ισχυει το ίδιο με την επιστροφη χρηματων χωρις να σ κανουν ερωτησεις γινετε αλλαγη της κιθάρας με

μια αλλη αλλο μοντελο?

3)η τιμη αυτη ειναι τελικη τελικη η παιζει κ τπτ αλλο?

4)θα πρεπει αν γινετε να στειλω πισω την κιθαρα να πληρωσω μεταφορικα ποθ λογικα προς αμερικη θα ειναι πολυ περισσοτερα?

 

Αντε να πάρω απο αμερική γιατι τους γερμανους τους εχουμε κανει πλουσιους!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΓΓΛΙΑ ειναι, οχι Αμερικη.

Νομιζω το ειχαμε ξαναπει σε αλλο topic.

 

Αν τα αγγλικα σου ειναι καλα διαβασε το δικο τους return policy:

http://www.dv247.com/returns/

 

Μην ομως μπεις στη διαδικασια να αγορασεις μια κιθαρα με το σκεπτικο οτι θα την επιστρεψεις. Εχεις δοκιμασει καμια αλλη Strat που να εχει πανω κατω τα ιδια χαρακτηριστικα με την JLV? Εγω πιστευω πως θα σου αρεσει. Εχω διαβασει καλα reviews.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου