Προς το περιεχόμενο

Που να πάω να ντύσω ένα amp head?


zappa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.tube-town.net/ttstore/product_info.php/info/p4184_TTC-Universal-Headshell-for-Chassis-006.html

 

Έχω το παραπάνω και θέλω να το ντύσω με 2χρωμο tolex,

(το οποίο δεν έχω), ξέρει κάποιος που μπορώ να το πάω στην Αθήνα

να το ντύσουν, και αν ξέρει κάποιος πόσο μπορεί να κοστίσει αυτό;

 

thanks in advance

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγοράζω tolex απο Ebay πχ

http://compare.ebay.com/future/380250257992?var=svip&sort=BestMatch

 

ή απλή δερματίνη απο μοναστηράκι,και τα ντύνω μόνος μου (κυρίως καμπίνες, διάφορα  ξύλινα προστατευτικά case, pedalboards, και rack cases που φτιάχνω κατά καιρούς).

Αν πιάνουν τα χέρια σου μπορείς να το κάνεις μόνο σου. Δεν ξέρω να σου προτείνω κάποιον αφου δεν χρειάστηκα ποτέ,αλλά ξέρω οτι τελευταία ο Κουρμπής συνεργάζεται με κάποιον.Ρώτησέ τον.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγοράζω tolex απο Ebay πχ

http://compare.ebay.com/future/380250257992?var=svip&sort=BestMatch

 

ή απλή δερματίνη απο μοναστηράκι,και τα ντύνω μόνος μου (κυρίως καμπίνες, διάφορα  ξύλινα προστατευτικά case, pedalboards, και rack cases που φτιάχνω κατά καιρούς).

Αν πιάνουν τα χέρια σου μπορείς να το κάνεις μόνο σου. Δεν ξέρω να σου προτείνω κάποιον αφου δεν χρειάστηκα ποτέ,αλλά ξέρω οτι τελευταία ο Κουρμπής συνεργάζεται με κάποιον.Ρώτησέ τον.

 

Ευχαριστώ φίλε μου κι εγώ για έτσι με βλέπω...Ταπετσέρη για ψώνια χρωματοπολείο για βενζινόκολλα και βούρ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ φίλε μου κι εγώ για έτσι με βλέπω...Ταπετσέρη για ψώνια χρωματοπολείο για βενζινόκολλα και βούρ...

 

Πάρε λεπτόρευστη βενζινόκολλα,για να σου απλώνει καλύτερα,και να μήν σου κάνει "κομπους". ;)

(αν πάρεις παχύρευστη θα καταλάβεις τι εννοώ) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε λεπτόρευστη βενζινόκολλα,για να σου απλώνει καλύτερα,και να μήν σου κάνει "κομπους". ;)

(αν πάρεις παχύρευστη θα καταλάβεις τι εννοώ) :)

Σωστός... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, θα ήθελα να αποφύγω το DIY γιατί ο ελεύθερος χρόνος μου είναι λιγοστός.

 

Αν είσαι Αθήνα,ρ ώτα τον Κουρμπή να σου πεί με ποιόν συνεργάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Επανέρχομαι στο θέμα, έχει κανείς καμιά ιδέα;

Σε μαγαζι με ταπετσαριες ισως, ή ακομα και σε αυτους που αλλαζουν επενδυσεις σε καναπεδες κτλ. Αν εχεις και το υλικο δε νομιζω να δυσκολευτεις ;)

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου