Προς το περιεχόμενο

Φθηνά ακουστικά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω ένα ζευγάρι ακουστικά για να ακούω δυνατά και καθαρά την μουσική και τις ταινίες μου. Δε θα τα χρησιμοποιήσω για home recording κλπ.

έχω καταλήξει σε αυτά:

 

http://www.musik-produktiv.de/shop2/shop04.asp/artnr/100001742/sid/!06082002/quelle/listen

 

http://www.musik-produktiv.de/shop2/shop04.asp/artnr/9614026/sid/!06082002/quelle/listen

 

Ποιό απο τα δύο μου προτείνετε? Κάτι άλλο με ΜΑΞΙΜΟΥΜ τιμή τα 30Ε??

 

Ευχαριστώ

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα δε θέλω να διαθέσω παραπάνω χρήματα γιατί δε το βρίσκω σκόπιμο. Θέλω απλά να ακούω δυνατά και καθαρά μουσική. Να μην παραμορφώνει πχ τα μπάσα κλπ. Τέλος πάντων μου φαίνεται θα καταλήξω στα behringer HPS3000. Τα έχει δοκιμάσει κανείς??? Απλά υποθέτω οτι θα είναι καλύτερα απο κάτι Philips των 10Ε που έχω βρει σε καταστήματα

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ φίλε κουροσάβα. Αλλά please δώστε μου μια γνώμη για τα HPS3000 και τα AKG K 55. Please σήμερα θέλω να τελειώσω μ'αυτή τη ρημάδα την παραγγελεία που την βασανίζω ένα μήνα τώρα!!!!!

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ φίλε κουροσάβα. Αλλά please δώστε μου μια γνώμη για τα HPS3000 και τα AKG K 55. Please σήμερα θέλω να τελειώσω μ'αυτή τη ρημάδα την παραγγελεία που την βασανίζω ένα μήνα τώρα!!!!!

 

Για τα K55 έχω ακούσει καλά λόγια, είναι και AKG που κρατάνε πολύ (έχω κάτι AKG 20 ετών και παίζουν ακόμα - χάλια βέβαια γιατί τα είχα καταστρέψει όταν ήμουνα μικρός). Τώρα χρησιμοποιώ πάλι AKG, τα K171S. Τέλος πάντων, γενικώς θεωρώ τα AKG πολύ καλά κι έχω ακούσει καλά λόγια για τα K55, για τα λεφτά τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Behringer HPS5000 τα έχω πάρει και εγώ

και όσον αφορά στον ήχο τους είναι αρκετά καλά.

Αλλά δεν θα μπορείς να τα φοράς πάνω από 10 – 15 λεπτά.

Θα σε πιάσει πονοκέφαλος γιατί είναι πολύ σφιχτά και μικρής διαμέτρου.

Πατάνε επάνω στα αυτιά και μετα από λίγο θα πονάς.

Θα θέλεις να τα βγάλεις.

Πρόσεχε μήπως έχουν το ίδιο πρόβλημα και αυτά που λές.

lt;P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">&

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Behringer HPS5000 τα έχω πάρει και εγώ

και όσον αφορά στον ήχο τους είναι αρκετά καλά.

Αλλά δεν θα μπορείς να τα φοράς πάνω από 10 – 15 λεπτά.

Θα σε πιάσει πονοκέφαλος γιατί είναι πολύ σφιχτά και μικρής διαμέτρου.

Πατάνε επάνω στα αυτιά και μετα από λίγο θα πονάς.

Θα θέλεις να τα βγάλεις.

Πρόσεχε μήπως έχουν το ίδιο πρόβλημα και αυτά που λές.

 

Συμφωνώ με τα παραπάνω !!!

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγω με τα συγκεκριμένα ακουστικά .... και δεν είμαι κεφάλας :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δώστε μου μια γνώμη για τα HPS3000

 

 

 

αν σε προλαβαινω αυτα εχω και εγω...25 ευρω απο music productiv(διαμαντοπουλος).

 

ξεκουραστα, ανετα και εχουν περασει στο κεφαλι μου φορεμενα 4ωρο χωρις διακοπη. :wink:

 

 

edit:απο οσο ειδα και στο Link που εδωσες, τοσο εχουν και εξω...γιατι να κανεις παραγγελεια? :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου