Προς το περιεχόμενο

Αναζητηση "μαστορα" για ακουστικη.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη μας ημερα...

 

Μιας και ερχονται Χριστουγεννα (και θα εχω καποιες μερες αδεια) ειπα να αφιερωσω λιγο χρονο σε δουλειες που ηθελα να κανω και δεν προλαβαινα.

 

Ευκαιρια λοιπον να δωσω μια ακουστικη για ρυθμιση. Θελω να κατεβασω το action γιατι τωρα παρα-ειναι ψηλα και με κουραζει πολυ (μονο για slide θα ηταν τελεια, αλλα 'δυστυχως' δεν παιζω slide).

 

Θα ηθελα λοιπον να μου προτεινετε εναν παρα πολυ καλο και αξιοπιστο μαστορα στην Αττικη (btw δεν μ' αρεσει η λεξη μαστορας, προτιμω luthier). Ο λογος που θελω τον καλυτερο ειναι γιατι η κιθαρα κοστιζει καμποσα χιλιαρικα και δεν θα την εμπιστευομουν σε οποιον να 'ναι.

 

Δυστυχως ο Οικονομακης (αρχικη μου σκεψη) εχει μια περιοδο αναμονης 18 εβδομαδων, αλλα αν δεν βρω καποιον αλλο που να μου εμπνεει εμπιστοσυνη οσο ο Πανος, αναγκαστικα θα περιμενω. Δεν βιαζομαι ετσι κι αλλιως. Σημασια εχει να γινει σωστη δουλεια.

 

Ακουω τις προτασεις σας κι ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για την Martin προκειται.

Απ οτι βλεπω δεν εχει "παρει" το μπρατσο.  Απλα ισως θελει κατεβασμα απο τον καβαλαρη ή το nut.

Εχει και 13αρες χορδες πανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου