Προς το περιεχόμενο

JAMpedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε ολη αυτην την ιστορια, εχω μονο μια ενσταση. οταν καποιο μελος του noiz, και δεν μιλαω για τον jam, δραστηριοποιειται στον τομεα των κατασκευων-πωλησεων σε οτιδηποτε σχετιζεται με το noiz, ειναι αναποφευκτο οι αλλοι, αν οχι ολοι, να τον βλεπουν με καποια σχετικη καχυποψια.

 

πχ (ο jam ειναι ενα απλο παραδειγμα, μια που το topic aναφερεται σε αυτον) αν εγω κανω μια ερωτηση για τον πoio compressor να αγορασω, η γνωμη του jam υποσυνειδητα η δεν θα ληφθει υπ οψιν απο εμενα η θα ληφθει με μεγαλη καχυποψια, αφου ο ιδιος συναρμολογει comressor.

αν ο superfunk συναρμολογουσε telecaster εναντι αμοιβης, δεν νομιζω οτι εγω και η πλειοψηφια που σεβεται τις αποψεις του, θα τον ακουγε με τοση προσοχη.

προσωπικα νιωθω ασχημα να αποκτω εμπορικες σχεσεις με ατομα που συναναστρεφομαι εδω μεσα.

 

 

σε καθε περιπτωση καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου jam και σε ευχαριστω για την βοηθεια που μου εχεις δωσει :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μην πάρετε στραβά το σκεπτικό μου, εμένα προσωπικά δεν με πειράζει καθόλου να διαφημίζετε ο οποιοσδήποτε από εδώ..

απλά θυμάμαι περιπτώσεις που πήραμε απτά μούτρα κάποια μέλοι που διατηρούν μαγαζιά και προβλήθηκαν απτο forum.

η όλοι η κανένας (ioli η τίποτα που λέει και η διαφήμιση)

όπως είπε και ο yameth άλλο το να προτινω εγώ σαν καταναλωτής ένα μαγαζί και άλλο να προβάλετε ο ίδιος ο μαγαζάτορας.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΑΣ ΚΑΛΜΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ !!!ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΟΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ ΚΑΝΕΝΟΣ. ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ "ΜΟΥΣΙΚΑ" ΘΕΜΑΤΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑΣ ΑΣ ΤΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΚΡΟΥΤΣΙΚΟ !!! :lol:

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου