Προς το περιεχόμενο

Audio Interface & wordclock


Aiolos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω μια καρτα για το Laptop που να έχει wordclock (BNC).

Δεν μ ενδιαφρει η ποιοτητα στους μετατροπεις και στις προενισχυσεις.

Ακομα και να μην έχει δεν με πειραζει, αρκει να εχει ADAT in out

Ξερει κανεις κατι γιατι δεν εχω βρει τιποτα.

Η RME digiface δεν μ ενδιαφέρει.

-----------

 

 

ΥΓ, Το Αβαταρ μου γιατι χανεται συνεχώς και δεν το ξαναδεχεται το προφιλ μου? 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντιπροσωπος ειναι το pantheo νομιζω το οποιο εχει αλλαξει διευθυνση...εχει παει κοδριγκτωνος(στο υψος της πατησιων...)..δεν νομιζω να υπαρχει παντως καποιο ιδιαιτερο προβλημα με τον συγκεκριμενο αντιπροσωπο...ισως εχει ωραριο που δεν το γνωριζεις digipan v2xxx... :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρισι παραλίγο να την αγοράσω την U-CON CX. Τελικά πήρα μια MOTU 828mkII την οποία και άλλαξα λόγω ανεπαρκούς υποστήριξης με μια RME HDSP PCI + Multiface.

 

Μέσα σε όλα τα ωραία στο site της MARIAN αναφέρεται ότι οι PCI κάρτες της δεν χρειάζονται IRQ. Πώς στο καλό το κατάφεραν αυτό;

Ghen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντιπροσωπος ειναι το pantheo νομιζω το οποιο εχει αλλαξει διευθυνση...εχει παει κοδριγκτωνος(στο υψος της πατησιων...)..δεν νομιζω να υπαρχει παντως καποιο ιδιαιτερο προβλημα με τον συγκεκριμενο αντιπροσωπο...ισως εχει ωραριο που δεν το γνωριζεις digipan v2xxx... :lol: :lol: :lol:

 

 

..... ειχα την εντυπωση οτι ηταν το GROOVE FACTORY :D :D :D :D

 

αλλαξαν τα πραγματα .. to G.F ηταν παλιος αντιπροσωπος οπως φαινεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η marian νομιζω οτι ειναι καλη επιλογη, τουλαχιστον έχει τις προδιαγραφές που ζητάω.

Θα το ψαξω ουτως ή αλλως κι αλλο μιας και το θεμα της ενταξης του laptop στο setup μου θα το καθυστερησω λιγο μιας και διαπιστωσα οτι υπαρχουν καποιες σημαντικές αναγκες στο συστημα μου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου