Προς το περιεχόμενο

Βοηθάτε Χριστιανοί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι ειρωνικο αυτο τωρα η οχι?... :roll: :roll: :roll:
Όχι δεν είναι ειρωνικό' date=' απλώς σιγοντάρω το χιούμορ σου. Τυπική παρεξήγηση ένεκα του γραπτού λόγου. :)[/quote']

 

Σορρυ... :oops: Καταλαβα λαθος!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει εδω που τα λεμε ειναι μεγαλο ξερασμα οι τυποι!

 

Δε ξερω αν ειναι σατανιστες η οτιδηποτε αλλα πρεπει να το φανε το ignore απο τη EUROVISION.

 

Τωρα οσον αφορα αυτο το περιεργο συνδεσμο καταστηματαρχων και μπλα μπλα μπλα πρεπει να φανε κι αυτοι ignore γιατι ανεβασαν τη τιμη του σουβλακιου κι εγω τσαντιζομαι με την ανοδο της τιμης του σουβλακιου! :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει εδω που τα λεμε ειναι μεγαλο ξερασμα οι τυποι!

 

Δε ξερω αν ειναι σατανιστες η οτιδηποτε αλλα πρεπει να το φανε το ignore απο τη EUROVISION.

 

Τωρα οσον αφορα αυτο το περιεργο συνδεσμο καταστηματαρχων και μπλα μπλα μπλα πρεπει να φανε κι αυτοι ignore γιατι ανεβασαν τη τιμη του σουβλακιου κι εγω τσαντιζομαι με την ανοδο της τιμης του σουβλακιου! :evil:

 

Και γιατι παρακαλω να φάνε ignore; Οι τυποι εχουν απιστευτο σωου και για μια φορα ας δουμε κατι διαφορετικο απο κ****α να κουνιουντε!

 

Μουσικα ειναι σε μεγαλο επιπεδο, το κομματι ειναι πιασαρικο...οι μασκες σε πειραξαν; Ελεος δηλαδη που ειναι το ξερασμα;

 

Προσωπικα πιο πολυ αηδιαζω με την Βισση και την Παπαριζου παρα με δυο μασκες

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα βρε Chaostar αφου εισαι αλανιαρης...σε εχω παρει γραμμη..και ειμαι σιγουρος οτι προτιμας σε κατι τετιους διαγωνσισμους κω......α!!!

 

 

Και φετος θα εχει πολυ...λαρακικω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και τα προτιμω αλλα σε 25 χωρες ας μην εχουμε 25 κ*****α...και με 24 ευχαριστημενος θα ειμαι :P

 

 

:D :D :D :D :D

 

Μαζι σου ζημιαρη...σωστος!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου