Προς το περιεχόμενο

while my guitar gently


eangle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ ομορφο , οσο περναει το κομματι γινεται ακομα καλυτερο μαλιστα τολμω να πω εκει που 'βγαινεις ' απο το θεμα αυτοσχεδιστικα εκει μου αρεσε ακομα πιο πολυ . Μοναδικο πραγμα που δεν μου αρεσε ,ενα 'ντεφι' που πεφτει μαζι με το ταμπουρο , μπορει ετσι να 'πρεπει ' , σαν ηχος και προσωπικη παραξενια δεν μου αρεσει . Ολα τα υπολοιπα και φυσικα το παιξιμο σουπερ .

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τολμώ να πω οτι κάποια πολύ γρήγορα περάσματα με ξένισαν λίγο (σε σχέση με το συγκεκριμένο κομμάτι πάντα) αλλά είναι τόσο καλό όλο το υπόλοιπο που...

Τί να λέμε τώρα!!

 

Φοβερή εκφραστικότητα επάνω στο όργανο.

Μπραβο και απο μενα.Συνφωνω με το Γιωργο αυτο που μου εκανε εντυπωση απο την πρωτη πενια ,ηταν το ποσο καλα καθεται το χερι επανω στην ταστιερα.Η αρχη ηταν πολυ του γουστου μου.Τα γρηγορα περασματα ,δεν μου αρεσαν σαν φιλ και μενα .Αν το πηγαινες με αλλη τεχνκικη,θα μου αρεσε περισσοτερο.Αλλα τι να λεμε τη σκιζεις φιλε την κιθαρα.Μπραβο ξανα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Perfect.

Που είναι αυτός ο άνθρωπος?

Θα ήθελα να ακούσω άλλο ένα κομμάτι παιγμένο από αυτόν σήμερα,  τέσσερα χρονια μετα από αυτήν την φοβερή εκτέλεση.

 

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Κρητη. (Ηρακλειο)

Τα πιναμε μαζι πριν μερικες βδομαδες  8) 8) 8)

 

ΥΓ ακομα το pod εχει, και σπερνει ακομα χειροτερα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεθάβω γιατί αξίζει τον κόπο.

Ας ακούσουν και μερικοί που δεν το έχουν ακούσει. την εκπληκτική κατά την γνώμη μου αυτή προσέγγιση σ΄αυτό το κλασσικό θέμα.

 

Χίλια μπράβο στον Eangle!

 

Για κατι τετοια θεματα αξιζει το φτυαρι !

 

Και εμενα με ξενισαν τα "γρηγορα" ως προς το υφος του κομματιου αλλα χαλαλι του, το παλικαρι ειναι σπουδαιος παιχτης....συγχαρητηρια !

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Κρητη. (Ηρακλειο)

Τα πιναμε μαζι πριν μερικες βδομαδες  8) 8) 8)

 

ΥΓ ακομα το pod εχει, και σπερνει ακομα χειροτερα ;D

Βρε Σπύρε δεν του λες να ανεβάσει και τίποτ' άλλο, γουστάρω να τον ακούω!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στο παληκάρι σπουδαίος παίχτης και δεν με ξένισαν καθόλου τα γρήγορα περάσματα ίσα ίσα που κάθε φορά έβαζε και μια παραπάνω νότα και του έδινε και λίγο διαφορετικό χαρακτήρα, εύγε :D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

theo εισαι θεός respect και τιμη μου να έχω φίλο έναν τέτοι κιθαρίστα και άνθρωπο!!!

 

σπύρο την επόμενη που θα είσαι κάτω θα κανονίσουμε test drive στα....ξέρεις εσύ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου